مشاهده همه 15 نتیجه

ایو روچر Yves Rocher یک تاجر فرانسوی بود که نام شرکت خود را از نام خانوادگی‌اش انتخاب کرد. روچر متولد و بزرگ شده در روستای لاگاسیل در منطقه‌ی بریتانی فرانسه می‌باشد که بسیار به ریشه‌های خود وابسته بود. علاقه‌ی روچر به گیاه‌شناسی از زمانی آغاز شد که یک شفا‌بخش محلی به او نشان داد که چگونه می‌توان با استفاده از گیاهان بومی منطقه‌ی خود، پماد پوستی بسازد. از همان زمان روچر به دنبال خواص گیاهان مختلف رفت و شروع کرد به تحقیق و بررسی در زمینه‌ی گیاه‌شناسی.

ایو روشه

شاید بتوان گفت اولین شرکتی که از طریق ترکیبات گیاه‌شناسی به عنوان پایه‌ی اصلی لوازم آرایشی، محصولات پوستی و عطرها پا به عرصه‌ی تولید گذاشته است ایو روشه Yves Rocher باشد. هدف اصلی این کمپانی استفاده از گیاهان در تولید لوازم آرایشی برای هر چه بهتر شدن پوست بانوان بود که با احترامی بسیار زیاد نسبت به زنان و طبیعت ابداع شد و در همان روستای محل تولدش بنای کار و توسعه را پایه‌ ریزی کرد. آزمایشگاه اولیه‌ی روچر همان اتاق زیر شیروانی بود که بعد‌ها همان اتاق کوچک تبدیل به یک آزمایشگاه برای امپراطوری ایو روشه Yves Rocher شد.

روچر در سال 1992 رسما خود را بازنشسته کرد و اداره‌ی کمپانی خود را به دست پسرش سپرد. در کارنامه‌ی درخشان ایو روشه Yves Rocher چیزی حدود به 250 عطر پایه به ثبت رسیده است، که اولین نسخه‌ی آن در سال 1976 و جدید ترینش در سال 2020 طراحی و تولید شده است. از طراحان نامی و برجسته‌ی این کمپانی باید به کریستوف رینود، آنیک مناردو، فرانسیس کرکجان، سونی کونستنت، ناتالیه گرسیا کته، میشل ژیرا، اورسیلا واندل، فیلیپ رومانو، دومیتیل برتیه، الیور کرسپ، مری سالمگنه ، ورونیک نیبرگريا، ژاک کاوالیه، کریستین پلوس، شیامالا میزندی، صوفی لابه، آنتوان میزندی، آمندین مری و فابریس پلگرین اشاره کرد که با هنرنمایی خود بهترین‌ها را تولید کرده‌اند.