مشاهده همه 15 نتیجه

ورنر بالدسارینی اصالتا یک ایتالیایی تبار بود که در اتریش دیده به جهان گشود. بالدسارینی Baldessarini در سال 1993 برند خود را با نام خانوادگی‌اش در آلمان به ثبت رساند و آن را تاسیس کرد. در ابتدای شروع بالدسارینی Baldessarini از طریق خورده فروشی وارد بازار کار شد و در نهایت پس از مدتی تبدیل به یک خریدار بزرگ شد، وی به شرکت هوگو باس ملحق شد. بالدسارینی Baldessarini که از طراحان ارشد و باسابقه‌ی هوگو باس بحساب می‌آمد، خط تولیدات شگفت انگیز خود را راه‌اندازی کرد.  از نخستین تولیدات بالدسارینی Baldessarini مجموعه ایی از لباس‌های مردانه بود که در سال 1994 عرضه شد.

بالدسارینی

اولین نسخه‌ی عطر بالدسارینی Baldessarini در سال 2002 رونمایی شد که توسط چارلز شومان بارمن معروف رونمایی شد. این رونمایی بسیار عالی بود زیرا با ظاهر متمایز شومان تضاد بسیار جالبی ایجاد کرده بود. بالدسارینی Baldessarini در سال 2003 به عنوان اولین طراح آلمانی دو جایزه‌ی Fi Fi ( جشنواره‌ی برترین عطرهای جهان ) را از آن خود کرد.

در اوایل قرن 21 مجموعه‌ایی از عطرهای بالدسارینی Baldessarini که برای مردان طراحی شده بود و شعار معروف آن ( مردان را از پسران جدا کنیم ) توسط شومان تبلیغ و رونمایی شد. در کارنامه‌ی عطری بالدسارینی Baldessarini حدود 16 عطر پایه به ثبت رسیده است، که اولین نسخه در سال 2005 و جدید ترینش در سال 2020 تولید و معرفی گردیده است. از طراحان برجسته بالدسارینی Baldessarini باید به پیر وارنیه، ژان مارک شایلان، فرمنیچ، آلبرتو موریلاس، گزا شان و وینسنت شالر اشاره کرد، که با هنرنمایی خود مجموعه‌ایی بی‌نظیر را برای همگان طراحی و تولید کرده‌اند.