نمایش 1–36 از 51 نتیجه

در 1966 یک مزون مد در فرانسه تاسیس گردید که ماسس آن فرانسچسکو پاکو راباندا کوئروو Paco Rabanne بود. پاکو رابان یک طراح مد اسپانیایی بود که در فرانسه متولد شده بود و بیشتر با نام پاکو رابان Paco Rabanne آن را می‌شناختند. وی تحصیلات خود را در رشته‌ی معماری تمام کرد و کار حرفه‌ایی خود را برای طراحی جواهرات آغاز کرد. پاکو رابان Paco Rabanne در طراحی‌های خود از مدل‌های نامتجانس و گردآوری و پیوند غیر اصولی وسایلی همچون فلز، کاغذ و . . . استفاده می‌کرد و به همین دلیل به سرعت مشهور شد.

پاکو رابان

اولین عطری که توسط پاکو رابان Paco Rabanne طراحی و رونمایی شد، یک عطر افسانه‌ایی زنانه با نام Calandre بود که در سال 1969 معرفی شد. محبوبیت پاکو رابان Paco Rabanne در عطر‌های خلاقانه، بطری‌های متمایزی که برای بانوان و آقایان طراحی می‌شود، به اوج خود رسیده است.

در کارنامه‌ی تولید عطر پاکو رابان Paco Rabanne چیزی حدود به 99 عطر پایه به ثبت رسیده است، که اولین آن در سال 1969 و جدید ترینش در سال 2020 رونمایی شد. از طراحان بنام و معروف باید به کریستوف رینود، اولیویه پشو، میشل ژیرا، روزندو متئو، اولیویه پولژ، ژاک کاوالیه، مارک باکستون، امیلی (بِویه)کوپرمن، دومنیک روپیون، بیاتریس پیکه، برونو ایوانوویچ، آن فلیپو، فابریس پلگرین، الیور کرسپ، لاک دانگ، ژان مارتل، اولیویه پسکاکس، کرولاین دامار، ورونیک نیبرگ، فانی بال، نیکلاس بیولی، جولیت کاراگیوزوگلاو، جرارد آنتونی، میشل جرارد، رابرت گونوم، ژان گیشارد، پیر وارنیه، کوئنتین بیش، دومیتیل برتیه و ژان کریستوف هری اشاره کرد که در کار خود بینظیر عمل می‌کنند.