اولین عطر طراحی شده توسط این مجموعه در سال 1992، ویژه‌ی بانوان بود که نسخه‌ی مردانه‌ی آن درست 2 سال بعد یعنی در سال 1994 تولید و رونمایی شد.

مشاهده همه 9 نتیجه

در سال 1985 در ایتالیا دو طراح جوان با نام‌های دومنیکو دولچه ( Domenico Dolce) و استفانو گابانا ( Stefano Gabbana ) یک خانه‌ی مد لوکس را در شهر میلان تاسیس کردند. زمینه‌ی کاری آنها در ابتدا طراحی لباس‌های سکسی بود. آنها در طراحی‌های خود بیشتر از رسوم کشور ایتالیا در دهه‌ی 60 الهام می‌گرفتند. طراحی خاص انواع لباس‌ها و همچنین تبلیغات زیبا و بی‌پرده‌ی دولچه و گابانا Dolce & Gabbana خیلی زود طرفداران خاص خود را دربین همگان پیدا کرد و به محبوبیت رسید، تا جایی که چهره‌های مشهوری مانند مدونا برای اجراهای خود از آنها استفاده می‌کرد.

دولچه و گابانا

دولچه و گابانا Dolce & Gabbana علاوه بر طراحی لباس‌های زنانه‌، در طراحی عطر، عینک، کیف، کفش، ساعت و اکسسوری نیز دستی داشتند و بر روی تعداد زیادی از محصولاتشان نشان تجاری D&G را درج می‌کردند.

اولین عطر طراحی شده توسط این مجموعه در سال 1992، ویژه‌ی بانوان بود که نسخه‌ی مردانه‌ی آن درست 2 سال بعد یعنی در سال 1994 تولید و رونمایی شد. این کمپانی ( دولچه و گابانا ) ( Dolce & Gabbana ) مجموعه‌ایی از عطرهایی را در طول سال به بازار عرضه کرده است که عطرهای لایت بلو برای زنان و مردان از جمله موفق ترین آنهاست. خط دی اند جی ( D & G ) مجموعه‌ی آتولوژی را در سال 2009 با الهام از کارت‌های تاروت و تبلیغ برخی از چهره‌های مشهور جهان به بازار عرضه کرد.

از طراحان برجسته و به‌نام این کمپانی سرشناس باید به اولیویه بولژ، الیور کرسپ، شرکت جیوودان، استفانو گابانا، ژان مارک شایلان، لوران لگرنک، جان پیر ماری، مارتین پالیکس، ناتالی لارسن، مکس گاواری، اورلین گیشارد، رودریگو فلورز روی، آلین استوری، میشل ژیرا، آلبرتو موریلاس، کریستوف رینود، متیلد بیجیوئی، مری سالمگنه، جرام اپینت، ژان کریستف هری، وایلین کالس و سایدونی لانسیسر نام برد، که در کارنامه ی این کمپانی چیزی حدود به 94 مورد عطر ثبت کرده‌اند. اولین آن در سال 1992 و جدید ترینش در سال 2020 طراحی و روانه‌ی بازار شده است.