داستانی برای ماندگاری

داستان مه‌استایل

همه آدم‌ها به زیبایی و داشتن بوی خوب علاقه‌مندند و می‌خواهند در جمع، حس خاص بودن داشته باشند و تاثیر خوبی به جا بگذارند تا در ذهن‌ها ماندگار شوند. داستان مه استایل درباره عطر و ادکلن بوده که بخش مهمی از این تاثیرگذاری و ماندگاری است، زیرا شما با داشتن یک بوی خاص و تاثیرگذار می‌توانید اثر متفاوتی از خود بجا بگذارید و در خاطره‌ها ماندگار باشید.

اما می‌دانید که هر عطری نمی‌تواند حس خاص بودن را به شما بدهد، زیرا تنوع رایحه‌ها و شرایط استفاده از هر عطر تفاوت‌هایی با دیگری دارد. همین مساله نیاز به شناخت درست و اصولی عطر را به وجود می‌آورد که دلیل تولد مه استایل بوده است تا ماندگاری را به شما هدیه دهد. می‌خواهید جزئیات را بیشتر بدانید؟ همراه ما باشید تا داستان را برایتان بازگو کنیم.

تولدی در تابستان

می‌دانید که هر مجموعه بزرگ یا کوچکی از یک نفر شروع می‌شود؛ شخصی که ایده و آرمان ساخت دنیایی بهتر را در ذهن پرورانده و با سبک و سنگین کردن شرایط در مسیر عمل قدم گذاشته است. داستان مه استایل نیز از این قاعده مستثنی نیست.

مهدی حاجی محمدی با توجه به دانشی که از مدرسه عطر کسب کرده بود، همراه با دیگر آموخته‌هایش متوجه شد که دنیای عطر در ایران نیازمند یک منبع تخصصی و اصولی برای راهنمایی مردم است تا آن‌ها با آگاهی و شناخت، عطر مناسب خود را تهیه کنند و اینگونه بود که مه استایل در تابستان ۱۳۹۷ متولد شد. به مرور کارشناسان و افراد متخصص دیگری در رشد این مجموعه و رسیدن آن به جایگاه برتر در تلاش بوده‌اند و این تلاش همچنان ادامه دارد؛ اما نام مه استایل از کجا آمده است:

مه استایل از ترکیب دو کلمه «مه»، مخفف مهدی، کلمه اول اسم موسس برند یعنی آقای مهدی حاجی محمدی و کلمه‌ی «استایل» ساخته شده است. شاید از خود بپرسید که چرا استایل انتخاب شده، زیرا عطر و ادکلن یکی از شاخصه‌های مهم در استایل و ظاهر هر فرد است که سبب ماندگاری شخص در جمع، دیدار، رویداد یا مهمانی می‌شود؛ این‌گونه بود که نام مه استایل انتخاب شد.

اما مه استایل چه شعاری دارد؟ شعار مجموعه‌ی ما، هدف کلی ما را بیان می‌کند. ما به مخاطبان خود می‌گوییم: «ماندگار باشید». چرا این شعار را انتخاب کردیم؟ هر شخصی دوست دارد که با زدن عطر و ادکلن، در کنار بوی خاص، در ذهن‌ها ماندگار شود و در خاطر افراد بماند؛ زیرا خاطره‌ها با استشمام بو نیز در ذهن تداعی می‌شوند. شما می‌توانید عطر و ادکلن را به امضای خود در مجامع تبدیل کنید و برای این کار، مه استایل در کنار شماست.

درباره مه استایل

مه استایل از دو بخش اصلی تشکیل شده است

فروشگاه مه‌استایل

مجله مه‌استایل

چرا مه استایل پدید آمد؟

اگرچه عطر برای ایجاد بوی خوشایند پدید آمده تا شما را از دیگران متمایز کند و حس خوبی به شما و دیگران بدهد، اما انتخاب درست آن بسیار مهم است و مه استایل برای کمک به شما در این زمینه پدید آمده است تا ماندگار شوید؛ به‌طور کلی می‌توان دلایل ضرورت مه استایل را در موارد زیر متوجه شد:

 • آشنایی با دسته‌های مختلفی از عطرها برای انتخاب مشتریان عزیز با توجه به شرایط‌شان
 • انتخاب درست عطر با توجه به رایحه و توضیحات محصول
 • گرفتن راهنمایی پیش از خرید برای انتخاب درست
 • دسترسی به مرکز خریدی مطمئن برای دسترسی به عطر اصل (اورجینال) و نسخه اماراتی با قیمت منصفانه
 • کسب اطلاعات تخصصی که به صورت عامیانه نگارش شده تا به شما در خرید بهتر کمک کند.
 • آگاهی از نحوه استفاده از عطر، رایحه مناسب هر فصل و سایر اطلاعات ضروری قبل، حین و پس از خرید عطر
 • در مراسمات، مهمانی‌ها، جلسات و… ماندگار باشید

دلیل محبوبیت مه استایل

درباره مه استایل می‌توان چیزهای بیشتری گفت. مه استایل تجربه خرید عطر مناسب همراه با کسب آگاهی را برای کاربران سایت فراهم کرده و سعی دارد با ارائه اطلاعات روز و مناسب درباره عطر و ادکلن به دانش مخاطبان خود بیفزاید.

مه استایل فقط دانش مخاطبان را به‌روز نمی‌کند بلکه در تلاش است با ارائه اطلاعات تخصصی به زبانی ساده، به آن‌ها آگاهی و علم مناسب بدهد تا با برندها و دسته‌های مختلف محصولات این صنعت آشنا شوند. با ارائه آموزش استفاده مناسب از عطر، رایحه مناسب هر فصل و بقیه آموزش‌های کاربردی سعی دارد تا تجربه کاربران را از حضور در سایت بهتر کند. البته برای خریداران عطر نیز محصولات اصل و اورجینال را با قیمت مناسب ارائه می‌کند تا همراه شما در مهمانی‌ها و بقیه مراسمات مهم‌تان باشد.

هدف مه استایل ارائه همه اطلاعات ضروری و مهم به مشتریان عزیز است تا دانش خود را در حوزه عطر ارتقا دهند و تجربه خوبی هنگام خرید کسب کنند. در واقع مه استایل محیطی فراهم کرده تا مخاطبان داده‌های سطحی و پراکنده دنیای مجازی را کنار بگذارند و برای کسب تجربه و دستیابی به اطلاعات مرتبط با عطر اینجا بیایند.

مه استایل درنهایت موفق شد تا مخاطبان حرفه‌ای و عادی صنعت عطر را جذب کند و اطلاعات مورد نیازشان را در اختیارشان بگذارد. در این زمان بود که پیشنهاد ارائه محصولات به مدیر مجموعه داده شد و او یعنی مهدی حاجی محمدی تصمیم گرفت تا محصولات متنوع این حوزه را در اختیار کاربران سایت قرار دهد تا نیازهای آن‌ها را برطرف کند.

تخصص مه استایل در چیست؟

مهم‌ترین هدفی که در مه استایل وجود دارد، ارائه دانش به‌روز و تخصصی به زبان ساده برای کاربران سایت است تا با آگاهی و دانش کافی اقدام به خرید عطر نمایند و محصولاتی را تهیه کنند که متناسب با شرایط استفاده آن‌ها باشد تا حس خاص و متفاوت‌بودن را به آن‌ها هدیه دهد و در مجالس مختلف ماندگار شوند. همین هدف سبب شد تا تمرکز خود را به ارائه اطلاعات عطرها و افزایش آگاهی کاربران بگذاریم و محصولات اصل را با قیمت مناسب در اختیار آن‌ها قرار دهیم.

شما می‌توانید در مجله مه استایل به کسب دانش و افزایش اطلاعات خود بپردازید و در بخش اصلی سایت، از بین انواع عطر و ادکلن یعنی ادو پرفیوم، ادو تویلت، عطر، ادکلن، تستر عطر و ادکلن و اسانس عطر اقدام به خرید محصول موردنظر خود نمایید.

فروشگاه اینترنتی مه استایل؛ مکانی برای یافتن اطلاعات تخصصی درباره عطر و خرید عطر و ادکلن اصل/اورجینال

مجله مه استایل کار خود را در طول این سال‌ها با ارائه دانش تخصصی به زبان ساده درباره عطر و ادکلن انجام داده است و برای ایجاد یک تجربه خرید راحت و مطمئن، بخش فروشگاه اینترنتی مه استایل را راه‌اندازی کرده است تا تجربه‌ای عالی از خرید اینترنتی را برای مخاطبان خود فراهم کند.

فروشگاه اینترنتی مه استایل برای ایجاد تجربه خرید مناسب عطر و ادکلن ایجاد شده است که در آن، همه محصولات این صنعت حضور دارند تا بهترین کیفیت و بهترین ضمانت برای خریداران فراهم شود. برای راحتی شما در خرید محصول، چند دسته‌بندی در سایت وجود دارد.

بخشی برای خرید عطر و ادکلن زنانه که در آن تنوع بی‌نظیری از محصولات زنانه فراهم شده تا بر تاثیرگذاری شما در جمع بیفزاید. از طرفی، بخشی نیز برای خرید عطر و ادکلن مردانه قرار داده شده تا مردان را به شخص مورد توجه جمع تبدیل کند. بخش خاصی نیز برای عطر و ادکلن‌های اماراتی که نسخه اماراتی محصولات اورجینال می‌باشد، درنظر گرفته شده است که بهتر است درباره آن بیشتر بدانید:

مه استایل اولین مجموعه در داخل ایران بود که با تلاش آقای مهدی حاجی محمدی عطرهای نسخه تولید شده در امارات را به ایران وارد کرده و سبب مرسوم کردن این نوع عطر و ادکلن در بازار داخل شد. ما این را یکی از دستاوردها و موفقیت‌های بزرگ مجموعه‌ی خود می‌دانیم. چرا که این عطرها با وجود داشتن رایحه و اسانس اورجینال، قیمت بسیار کمتری از مدل‌های اصلی دارند. عطرهای نسخه اماراتی حتی در بسته‌بندی و شیشه‌ی یکسان با مدل اصلی یا اورجینال تولید و عرضه می‌شوند و از هر جهت، تجربه‌ی شما از داشتن بهترین عطرهای دنیا را با قیمت مقرون‌به‌صرفه شبیه‌سازی می‌کنند.

مجموعه مه استایل در آینده نزدیک قصد دارد نمایشگاه‌هایی برای تست حضوری و آشنایی مشتریان به انواع عطر و ادکلن نیز راه‌اندازی کند. این نمایشگاه‌ها ابتدا در تهران و سپس در سایر شهرهای ایران برپا خواهند شد تا فرصت ارتباط رودررو با مشتریان مه استایل فراهم شود. البته همچنان ثبت سفارش از طریق فروشگاه اینترنتی مه استایل انجام خواهد گرفت.

چرا خرید از مه استایل پیشنهاد می‌شود؟

پشتیبانی خوب همواره تجربه خرید مناسب را برای مشتریان فراهم می‌کند و ما هفت روز هفته از ساعت ۱۰ تا ۱۹ آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم و شما را برای خرید بهتر و مناسب‌تر عطر، با توجه به تمایلات و شرایط شما، راهنمایی می‌کنیم.

خوب است بدانید که ما محصول اصل و باکیفیت را در بسته‌بندی مناسب برای شما ارسال می‌کنیم تا به موقع در اختیار شما قرار بگیرد و همیشه خوشبو در مراسمات و مهمانی‌ها حاضر شوید و شخص ماندگار مجلس باشید که در یادها می‌مانید.

درگاه‌های خرید سایت فروشگاه از معتبرترین درگاه‌های بانکی برای ضمانت خرید مشتری ایجاد شده‌اند. همچنین فروشگاه اینترنتی مه استایل برای ارسال کالا دو روش را در نظر گرفته است. اولویت مه استایل در شهر تهران و محدوده پشتیبانی ارسال با پیک و خارج از شهر تهران با تیپاکس است؛ چرا که از کیفیت بالایی در بسته‌بندی و ارسال به موقع به مشتری برخوردار است.

ارسال کالا در شهر تهران از طریق پیک اکسپرس با هزینه ثابت انجام می‌شود. همین طور ارسال به خارج از شهر تهران و کلیه نقاط ایران از طریق تیپاکس صورت می‌پذیرد که دارای قرارداد با مجموعه مه استایل است. همچنین اگر شهر مقصد دارای نمایندگی تیپاکس نباشد، یا بنابر خواسته مشتری، توانایی ارسال از طریق شرکت پست هم برای مه استایل وجود دارد. اما به هر جهت پیشنهاد ما به شما ارسال مرسوله از طریق تیپاکس است. همانطور که گفتیم دو روش ارسالی ما عبارتند از:

 • ارسال کالا به تهران (محدوده پوشش) پیک اکسپرس
 • ارسال کالا به سایر نقاط ایران با تیپاکس و پست (در صورت پشتیبانی نکردن تیپاکس در شهر مقصد، با پست ارسال می‌شود.)

در هر دو حالت، کالای سفارشی مشتری در تهران یک روز کاری و در شهرستان بین دو تا پنج روز کاری ارسال خواهد شد. ارسال کالا در روزهای کاری صورت خواهد پذیرفت. علاوه بر این، کاربران محترم مه استایل این توانایی را دارند تا به صورت ۲۴ ساعته نسبت به ثبت سفارشات اقدام کنند.

علاوه‌ بر این موارد، کلیه محصولات در مه استایل از ضمانت اصالت کالا برخوردار هستند و به هیچ وجه جای نگرانی برای شما وجود ندارد. همچنین مه استایل سعی کرده تا آنجایی که می‌شود بهترین قیمت را به خریداران و کاربرانش پیشنهاد بدهد تا رضایت آن‌ها را جلب کند و اطلاعات جامعی درباره هر محصول به کاربران خود ارائه دهد تا آن‌ها دلیلی برای جستجوهای متفرقه نداشته باشند.

لازم به ذکر است که، یک پشتیبانی همه جانبه برای شما مهیا شده است. بعد از خرید و نهایی کردن سفارش‌تان می‌توانید با شماره پشتیبانی تماس گرفته و سوالات مربوط به سفارش خود را با بخش متخصص و حرفه‌ای مه استایل در میان بگذارید.

اضافه ‌بر بخش پشتیبانی، در صفحه هر محصول، بخشی برای بیان نظرات وجود دارد که در آن، مشتریان می‌توانند تجربیات خود را در استفاده از این محصول بیان کنند. یا اگر سوالی دارید، می‌توانید در آنجا ثبت کنید تا کارشناسان به شما پاسخ دهند. ما در مه استایل همیشه از دریافت بازخودهای شما استقبال کرده و دعوت می‌کنیم با ثبت نظرات خود، مطلب مفیدی برای دیگران به یادگار بگذارید.

با خرید از فروشگاه اینترنتی تخصصی عطر و ادکلن مه استایل چه چیزهایی به دست می‌آورید؟

به‌طور خلاصه این‌طور می‌توان گفت که با خرید از فروشگاه اینترنتی مه استایل از موارد زیر بهره‌مند می‌شوید:

 • با قیمت مناسب خرید می‌کنید.
 • ضمانت اصالت کالا دریافت می‌کنید.
 • از پشتیبانی حرفه‌ای و تخصصی بهره‌مند می‌شوید.
 • وقتتان بیهوده هدر نمی‌رود؛ همه اطلاعات لازم در اختیارتان قرار دارد.
 • در تهران یک روز کاری و خارج از تهران دو تا پنج روز کاری کالا بدستتان می‌رسد.
 • از کیفیت و قیمت مناسب به وجد می‌آیید.
 • امکان مشاوره و راهنمایی تخصصی رایگان، پیش از خرید فراهم است.
 • می‌توانید شخص خاص مراسم‌ها و مهمانی‌ها باشید، همه را تحت تاثیر قرار دهید و تا مدت‌ها در ذهن جمع ماندگار باشید.

همه این‌ها را گفتیم تا به شما اطمینان دهیم، تنها هدف مجموعه مه استایل، جلب رضایت و اطمینان شماست. دوست داریم شما هم به خانواده بزرگ مه استایل بپیوندید تا خوشبو و آراسته در مراسمات و مهمانی‌های مهم زندگی خود حاضر شوید و خاطره‌ای ماندگار را در ذهن خود و دیگران به یادگار بگذارید. علاوه‌بر این موارد، سعی می‌کنیم تا همزمان با بالابردن اطلاعات و دانش شما در حوزه عطر و ادکلن در مجله اینترنتی مه استایل، شما را به یک خبره عطر تبدیل کنیم.

سخن پایانی داستان مه استایل

مه استایل همواره با معرفی عطر و ادکلن‌های مختلف و آشنایی با رایحه‌ها، شیوه استفاده و… همراه با ارائه محصولات اصل با قیمت مناسب در تلاش بوده تا بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهد. کسب رضایت، اطمینان و ایجاد حس یک خرید خوب بهترین هدفی است که ما برای رسیدن به آن در تلاش هستیم. ما با مه استایل می‌خواهیم ظاهر زیبای شما را شبیه ماه کنیم تا در مهمانی‌ها و مراسمات مختلف زندگی خود، خاص و ویژه به نظر برسید و ماندگار باشید.

همه ما می‌دانیم که ظاهر و پوشش افراد در تاثیرگذاری بر دیگران نقش مهمی ایفا می‌کند و بخشی از این ظاهر به عطر و ادکلنی بستگی دارد که استفاده می‌کنیم زیرا چشم ما زیبایی را می‌بیند و حس بویایی ما ماندگاری آن را تضمین می‌کند. بهترین تصویر اگر با بوی ناخوشایندی همراه شود، حس بدی در مخاطب ایجاد می‌کند؛ بنابراین ما در تلاشیم شما را به بهترین سطح زیبایی و تاثیرگذاری خود برسانیم؛ سطحی که در جلسات رسمی، مهمانی‌ها، مراسمات و… شما را به موفقیت می‌رساند.

مه ستایل تمام آنچه را که شما نیاز دارید، فراهم کرده تا با خیالی آسوده و مطمئن در جمع دیگران حاضر شوید و تصویری ایده‌آل از خود به یادگار بگذارید. اجازه دهید ما تکمیل‌کننده زیبایی استایل شما باشیم!