مشاهده همه 36 نتیجه

در سال 1983برند معروف آمواژ Amouage در کشور عمان فعالیت خود را آغاز کرد. این برند سرشناس توسط متخصصان کاربلد و با مدیریت اجرایی آقای کریک مورو، فعالیت خود را بصورت کاملا تخصصی دنبال کرده است. از سال 2006 به بعد نه تنها آقای کریک مورو بلکه آقای کریستوفر چونگ که معروف به مدیر خلاق بود ، به اتفاق یکدیگر آمواژ Amouage را نوسازی نموده و آن را تا سطح یک برند معاصر، اشرافی و مورد پسند همگان ارتقا دادند.

آمواژ

آمواژ Amouage به رسم سنت های قدیمی و کیمیاگری در عطر سازی، رایحه ها و روغن ها را به گونه ایی کنار هم قرار داده است وعطرهایی به وجود آورده که در سراسر دنیا از لندن تا لس آنجلس، رم تا مسقط، پاریس تا بحرین همه شیفته ی این ترکیب اسانس شده و خواهان آن می باشند. طبق گفته ی جناب مدیر عامل آمواژ amouage کریک مورو (ما یک مارک عطر بین المللی و لوکس هستیم، با رایحه های ماندگار و خلاقانه که ادای احترام به هنر عطر سازی عالی است. )

شاید بتوان به جرات گفت تحولی که برند آمواژ Amouage را جهانی و معروف تر کرد توسط آقای کریستوفر چونگ انجام شده است، که طبق گفته ی خود آقای کریستوفر چونگ ( عطر فراتر از زیبایی است. عطر یک فلسفه، یک باز نمایی از زندگی است. ما چه کسی هستیم و چگونه می خواهیم خودمان را تعریف کنیم؟) عطر های آمواژ Amouage در مشارکت خلاقانه بین کریستوفر و مورو تولید شده اند. آقای کریستوفر اعتقاد دارد که الهام بخش او در تولید عطر همه ی عناصر اطرافش به ویژه موسیقی بوده است. از نمونه عطرهایی که توسط ایشان طراحی شده و جایزه ی جو را دریافت کرده است باید به Amouage Fate Man اشاره کرد و همتای زنانه ی آن یعنی Amouage Fate Women جایزه ی باسنوتس را کسب کرده است.

عطر های آمواژ Amouage هر کدام به نوبه ی خود یک داستان را روایت می کنند، داستان هایی غیر معمول و متفاوت. آمواژ Amouage از ترکیب نادرترین مواد برای ایجاد و تولید رایحه ها و نت های خود استفاده کرده است. یعنی کاملا انحصاری و منحصر به فرد عمل کرده و عطر ها وادکلن های خود را تولید کرده است.

از متخصصان و طراحان مشهور و به نام آمواژ Amouage می توان لوکاس سوزاک، موریس روسل، راندا هممی، ژان کلود النا، ژاک فلوری، ریچارد هرپینِ، الکساندر کارلن و . . . نام برد که برای تولید عطرهای ناب خود بسیار زحمت کشیده اند.