مشاهده همه 27 نتیجه

کمپانی بربری Burberry در سال 1856 در انگلستان برای اولین بار فعالیت خود را در زمینه ی لباس و زیورآلات شروع کرد. توماس بربری بنیان گذار این برند بعد از دوران نوجوانی و جوانی در سن 21 سالگی لوگوی برند خود یعنی بربری Burberry را در سال 1980 به ثبت رساند.

بربری

توماس بربری کار خود را با خیاطی شروع کرد و اولین پارچه ی جدید و ضد آب گاباردین را در سال 1880 ابداع نمود و از خانواده ی سلطنتی بریتانیا به این برند حکم پوشاک سلطنتی داده شد. کمپانی بربری Burberry که در سطح جهانی شهرت و محبوبیت ویژه ایی دارد توسط مدیریت اجرایی آقای کریستوفر بیلی اداره می شود. امروزه این برند پوشاک مردانه، زنانه، کفش، کیف، عطر و ادکلن و. . . را تولید و روانه ی بازار می کند.

بربری Burberry پای خود را از طراحی لباس و زیورت آلات فراتر گذاشته و شروع به طراحی و تولید نمونه هایی کم یاب و بی نظیر از عطر و ادکلن کرده است. اولین پرفیوم بربری در سال 1981 طراحی و تولید شد و به بازار مد و فشن معرفی گردید. این پرفیوم بربری فور من Burberry Perfume for Men نام داشت.

از طراحان و متخصصان ماهر و زبردست در تولید عطر و ادکلن های این برند باید آنتوان میزندی، دومیتیل برتیه، اولیویه بولژ، ژان پیر بیزروات، میشل آلمیراک، ژان مارک شایلان، دومینیک روپیون، بیاتریس پیکه، میشل ژیرا و . . . نام برد که با تلاش شبانه روزی توانسته اند رایحه هایی را به وجود آورند که برای هر انسانی ممکن است خاطره سازی کند.

در انبار موجود نمی باشد