مشاهده همه 17 نتیجه

در سال 1978 Renzo Rosso برند ایتالیایی دیزل Diesel را تاسیس کرد. بیشتر معروفیت این برند به خاطر مجموعه‌ی جین‌های زیبا، تولید لباس و زیورآلات بود که مورد توجه اکثر نوجوانان و جوانان قرار گرفته بود. هدف اصلی روسو Rosso از تاسیس این برند ایجاد یک خانه‌ی مد بود که با قدرت جایگاه خود را در بین صنعت بدست بیاورد. ویلبرت داس که در سال 1988 در شرکت دیزل Diesel استخدام شده بود در طی 20 سال با مدیریت عالی و خلاقانه‌ایی که داشت توانست این برند را به موفقیت چشمگیری برساند. ویلبرت از مدرسه‌ی مد فارغ التحصیل شد و بعد از آن شروع کارش با طراحی کردن لباس برای آقایان کلید خورد و استخدام دیزل Diesel این کمپانی نوپا شد، اما به دلیل پشتکار و جدیتی که در کار داشت خیلی سریع پیشرفت کرد و در سال 1993 مدیر خلاق کمپانی دیزل Diesel نام گرفت.

دیزل

در طی 20 سال مدیریت داس چشم‌انداز وی تولید لباس‌های مد شرکت‌ها و استراتژی‌هایی برای بازار‌یابی بین‌المللی بود. در تمام این سال‌ها دیزل Diesel چندین خط تولید را راه‌اندازی کرد که شامل : دیزل سیاه و طلایی ( لباس‌های مجلل روزانه )، دیزل کید ( لباس بچه )، عینک، کیف، زیورآلات و نهایتا تولید عطر بود. تمام محصولات کمپانی دیزل Diesel از طریق 5000 فروشگاه خورده‌فروشی در سراسر جهان و همچنین 300 فروشگاه اختصاصی فروش برند دیزل Diesel در بازار عرضه می‌شود.

سال 2009 پایان همکاری ویلبرت داس با کمپانی دیزل Diesel بود.

بیشتر معروفیت برند دیزل Diesel بعد از تولید جین‌های باکیفیتش به خاطر ابتکاری است که در زمینه‌ی بازاریابی به کار گرفته است. شاید بتوان گفت کمپانی دیزل Diesel اولین کمپانی باشد که لباس‌های تولیدی خود را از طریق بازی‌های ویدیوئی بازاریابی کرده و به فروش رسانده است. این محصولات از طریق بازی پلی استیشن به فروش می‌رسند.

در سال 1996 دیزل Diesel اولین عطر اسپرت خود را با همکاری ماربرت تولید و عرضه کرد. در سال 2006 دیزل Diesel با برند محبوب و معروف لورآل یک قرارداد امضا کرد، اما تا قبل از این قرارداد چندین عطر محبوب با همکاری ماربرت تولید کرد.

با توجه به نوع اشکال استفاده شده در تولید شیشه‌های عطرهای دیزل Diesel مانند مشت ( اونلی دبریو ) و یک بطری اسپری صنعتی ( د گیرین سری ) این محصولات نیز همانند بقیه‌ی محصولات دیزل Diesel بیشتر مورد پسند و توجه جوانان قرار گرفته است و در بین آنها پرطرفدار می‌باشد.

از طراحان و متخصصان این کمپانی باید به اولیویه پولژ، الیونر مسنت، پیر وارنیه، آنیک مناردو، ژاک کاوالیه، تیری واسر، آنتوان میزندی، شیامالا میزندیو، پاسکال گورین (گارین)، آن فلیپو، الیور کرسپ، هری فریمونت، آرتور تتو لندی، فابریس پلگرین، کارلوس بنایم، نیکلاس بیولی اشاره کرد که تمام هنر خود را در ترکیب نت‌های اولیه و تولید رایحه‌های بی‌نظیر به جهانیان نشان داده‌اند.