مشاهده همه 27 نتیجه

شرکت فراگرنس ورد Fragrance World از سه دهه‌ی اخیر فعالیت خود را به صورت کاملا جدی شروع کرده است. شعار این کمپانی و اصل تمرکز کاری آنها بر این باور است که: پیدا کردن یک عطر که بارها و بارها آن را استفاده کنید تا آنکه آن عطر هویت شما شود، باید فرآیندی طولانی باشد. از نت‌های پایه، میانی و بالا همراه با غلظت آن، تاثیر مهمی در طعم بو کردن رایحه انتخابی شما دارد. ما آرایشی از عطرهای جهان را با دقت انتخاب کرده و ذکر کرده‌ایم که مطمئنا شما را مجذوب خود خواهد کرد.

فراگرنس ورد

حوزه‌ی فعالیت کمپانی فراگرنس ورد Fragrance World تنها به تولید عطر خلاصه نمی‌شود و در زمینه‌های از جمله لوازم آرایشی و الکترونیک نیز فعالیت دارد. پشتکار و توجه به خواسته‌ی متنوع مشتریان باعث دقت و توانمندی و رشد این شرکت بوده است.

در حال حاضر این کمپانی نه تنها با تجارت عطر در منطقه پیشرو می‌باشد بلکه متعهد شده است که علاوه بر برندهای خود که در اندونزی، هند و امارات متحده‌ی عربی تولید می‌شود مجموعه‌ی بی‌نظیری از بهترین برندهای عطر جهان را نیز به مشتریان خود ارائه نماید.

در حال حاضر فراگرنس ورد Fragrance World در 10 فروشگاه عمده فروشی در امارات متحده‌ی عربی با نام‌های مختلف در حال فعالیت است. یک مرکز پیشرفته‌ی هنری که حدود 30 هزار متر مربع وسعت دارد و گروه الکترونیک و لوازم آرایشی این برند در آن مشغول به فعالیت هستند و بیش از 150 کارمند در آن ارائه‌ی خدمات می‌دهند. کسب و کار فراگرنس ورد Fragrance World در سراسر GCC ،CIS، آسیا، اروپا، آفریقا و ایالات متحده‎ی آمریکا در حال گسترش و فعالیت می‌باشد و تمام هدفش نوآوری و رشد مداوم و تکامل هرچه بهتر این برند است.