نمایش 1–36 از 44 نتیجه

جورجیو آرمانی Giorgio Armani یک فعال در زمینه‌ی مد بود که دلیل اصلی معروفیتش طراحی لباس برای آقایان بود. شروع فعالت جورجیو آرمانی Giorgio Armani در ایتالیا و عمده‌ی کار وی طراحی ویترین فروشگاه‌ها بود. از سال 1960 تا 1970 به عنوان طراح خانه‌ی مشهور نینو سروتی فعالیت کرد و تا قبل از اینکه برند اختصاصی خود را به ثبت برساند برای چند خانه‌ی مد دیگر فعالیت می‌کرد. جورجیو آرمانی Giorgio Armani اولین مجموعه‌ی لباس مردانه‌ی خود را به طور جدی در سال 1975 ارائه داد و در همان سال خط تولید لباس‌های زنانه را نیز افتتاح کرد.

جورجیو آرمانی

شهرت جورجیو آرمانی Giorgio Armani زمانی بیشتر شد که در فیلم American Gigolo که در آن شخصیت ریچادگر لباس‌های شیک آرمانی را به تن داشت و باعث شد مخطبان گسترده‌تری پیدا کند.

جورجیو آرمانی Giorgio Armani در اواخر دهه‌ی 1970 و اوایل دهه‌ی 1980 گسترش یافت و فروشگاه‌های متنوعی را در نقاط مختلف کشور افتتاح کرد و انواع شلوار جین، لباس زیر، لوازم جانبی و… را ارائه داد. در همان سال‌ها بود که این برند با توافقی که با شرکت LOreal کرد عطرها و محصولات آرایشی و بهداشتی را نیز وارد عرصه‌ی تولید خود کرد و به بازار معرفی کرد.

جورجیو آرمانی Giorgio Armani بیوتی را برای بانوان در سال 1982 و جورجیو را برای آقایان در سال 1984 تولید و معرفی کرد که این دو عطر بخشی از یک سری طولانی و موفق از عطرهای منتشر شده توسط این برند است که هنوز در قرن 21 نیز تولید آن متوقف نشده و در خط تولید جزو موفق‌ها می‌باشد.

تا کنون 186 عطر توسط جورجیو آرمانی Giorgio Armani طراحی و تولید شده است که اولین نسخه در سال 1981 و جدید ترین آن در سال 2020 طراحی و روانه‌ی بازار شده است. از طراحان معروف و بزرگ این کمپانی باید به آلبرتو موریلاس، آنتوان میزندی، آنتوان لی، الیور کرسپ، آنیک مناردو، ژاک کاوالیه، کارلوس بنایم، اولیویه پولژ، دومنیک روپیون، تیری واسر، برونو ایوانوویچ، لاک دانگ، آن فلیپو، کریستین ناگل، روزندو متئو، جولی مس، پاسکال گورین (گارین)، فابریس پلگرین، کالیس بکر، سسیل متون، فانی بال، اورلین گیشارد، اولین بولنجر، مری سالمگنه، جولیت کاراگیوزوگلاو، صوفی لابه، دافنه بوژه، دورا بگریچه آرناو، میشل آلمیراک، نلی هاشم روییز اشاره کرد که تمام هنر خود را در ترکیب رایحه‌ها به جهانیان نشان داده اند.