مشاهده همه 23 نتیجه

زمانی که نام جگوار Jaguar برده می شود همگان ماشین های لوکس و زیبای این برند در ذهنشان تداعی می شود. کمپانی جگوار Jaguar که بخشی از شرکت ( Jaguar Land Rover ) در انگلستان می باشد که متعلق به شرکت مادر ( Tata Motors ) است که در هند قرار دارد. نام جگوار همیشه نشان دهنده ی قدرت و استقامت و نماد طراحی مدرنیته است.

جگوار

جگوار در کنار طراحی ماشین های لوکس و بی نظیرش، شروع به طراحی و معرفی عطرها و ادکلن های برند جگوار Jaguar کرد. اولین عطر طراحی شده توسط جگوار Jaguar برای آقایان بود که در سال 1988 به بازار معرفی و رونمایی شد. این عطر مردانه با رایحه ی خاص و بی نظیرش مورد استقبال همگان قرار گرفت و به سرعت طرفداران خاص خود را پیدا کرد.

بعد از استقبال قابل قبولی که از عطر مردانه ی جگوار Jaguar شد این کمپانی در سال 1993 یعنی دقیقا 5 سال بعد اولین عطر زنانه ی خود با نام ( Miss Jaguar ) را با رایحه ایی گلی و ملایم برای همگان به نمایش گذاشت. این اولین عطر زنانه ی خانه ی جگوار Jaguar بود.

در کارنامه ی عطری جگوار Jaguar تا به حال 33 عطر طراحی و معرفی شده است که اولین آن در سال 1988 و جدیدترین آن در سال 2018 میلادی بوده است. همچنین از طراحان برجسته ی این کمپانی باید به دومنیک پریساس، آمندین مری، کارین دوبری، ریچاردلبانز، میشل آلمیراک، موریس روسل، برناردالنا، مری سالمنگه، فیلیپ رومانو، الکساندرا مونت اشاره کردکه تمام هنر خود را در ترکیب رایحه ها به جهانیان نشان داده اند.