مشاهده همه 23 نتیجه

چهره ی نام آشنای توماس فورد به عنوان طراح لباس و کارگردان آمریکایی برای همگان آشکار بود. شاید بیشتر افراد توماس فورد را با فیلم های اکشن و جذابش به خاطر بیاورند. توماس قبل از ثبت برند تام فورد Tom Ford، در کمپانی های معروفی همچون گوچی و ایوسن لوران به عنوان یک طراح مشغول به کار بوده است. تام فورد در سال 1990 برای شرکت گوچی شروع به طراحی کرد و در سال 1994 به عنوان مدیر خلاق لقب گرفت. تام فورد در حین همکاری با این دو شرکت بزرگ رویای ثبت شرکت خود را در سر پرورش می داد. فورد در نهایت در سال 2004 با شرکت گوچی خداحافظی کرد و از ایتالیا به ایالات متحده بازگشت و در سال 2005 از ثبت برند خود ( تام فورد Tom Ford ) خبر داد.

تام فورد

تام فورد Tom Ford کار خود را با تولید عینک، لوازم جانبی، پوشاک و. . . شروع کرد و با تبلیغات زیادی که انجام می داد خیلی زود معروف و شناخته شد. تام فورد Tom Ford با همکاری با ( استی لودر ) تولید عطرها و لوازم آرایشی را توسعه داد. اولین عطر تولید شده توسط تام فورد Tom Ford بلک ارکید ( Blak orchid ) در سال 2006 بود که نه تنها مورد علاقه ی زنان بلکه مورد توجه آقایان نیز قرار گرفت و در سراسر جهان مورد پسند همگان شد.

عطرهایی که توسط کمپانی تام فورد Tom Ford طراحی می شود برگرفته از بهترین و خاص ترین رایحه ها و عناصر طبیعی می باشد و الهام گرفته از گذشته ی پر زرق و برق رایحه ها است. به عنوان مثال جاردین نویر که در سال 2012 رونمایی شد، با تغییراتی که در نت های دلپذیر شرجی و مشک سفید ایجاد کرده بسیار دل نشین و دوست داشتنی است.

کمپانی تام فورد Tom Ford تعداد عطرهایی که در کارنامه ی خود به ثبت رسانده 99 مورد است. اولین عطر خود را در سال 2006 تولید و جدیدترین عطرش را در سال 2020 معرفی و رونمایی کرد.

از برجسته ترین طراحان تام فورد Tom Ford باید به گاواری، الیویه گیلوتین، لیندا سونگ، رودریگو فلورز روی، لوئیز ترنر، ژاک کاوالیر، شیامالا میوندو، ریچارد هیرپین، ناتالی گراسیاستو و ایو کاسر نام برد.