مشاهده همه 11 نتیجه

در سال 1911 دانته تروساردی یک شرکت تاسیس کرد که دستکش از تولیدات اولیه‌ی آن بود. تروساردی Trussardi در تولید دستکش به چنان موفقیتی دست یافت که توانست عنوان دستکش ساز سلطنتی را برای تولید دستکش خانواده‌ی سلطنتی انگلیس از آن خود کند. با این وجود کمپانی تروساردی Trussardi زمانی به قله‌ی موفقیت رسید که نوه‌ی دانته ( نیکولا ) در سال 1965 سکان این کشتی را بدست گرفت. تروساردی Trussardi یک برند معروف ایتالیایی می‌باشد که همواره مد و شیوه‌ی زندگی مدرن را تحت نظر دارد و در سال 2011 میلادی جشن 100 سالگی خود را بر پا کرده است.

تروساردی

اقتضای سنی و همچنین احساسات نیکولا در مورد تحولات اجتماعی سرانجام این شرکت را به عنوان یک خانه‌ی مد و برند کالاهای سبک زندگی لوکس تبدیل کرد. از اصلی ترین تغییراتی که توسط نیکولا به وجود آمد ایجاد یک آرم مشخص Trussardi Greyhound بود که باعث تزئین محصولات و ایجاد یک مارک مشخص و شناسه‌ی منحصر بفرد Trussardi در بازار شد. زمانی که تروساردی Trussardi تحت نظر نیکولا بود از تولید دستکش تا چمدان، کیف دستی، لوازم خانگی و اداری و کت چرمی گسترش گرفت.

اولین بوتیک تروساردی Trussardi در سال 1976 در شهر میلان ایتالیا افتتاح شد که هنوز حرف اول را می‌زند که علاوه بر افتتاح بوتیک محصولات، به امریکا و کلیه‌ی بازارهای مهم اروپا نیز صادر می‌شود. در سال 1980 تروساردی Trussardi جزو اولین برندهایی بود که از سالن‌های تئاتر و نمایش استفاده کرد و شوی لباس‌های زنانه و مردانه را به نمایش عموم درآورد. زمانی که نیکولا رهبر تروساردی Trussardi بود خط‌های تولیدی جین، لوازم خانه، نوزاد، نوجوان، عینک و عطرهای تروساردی Trussardi را راه‌اندازی کرد. نیکولا تمام تلاشش را کرد که یکی از چند برند ایتالیایی باشد که برای بهبود و تمایز، Mad in Italy را در سال 1990 برای محصولاتش انجام دهد و توانست آنها را به آسیا نیز صادر کند.

در سال 1999 در یک تصادف نیکولا دارفانی را وداع گفت، ولی با مرگ زود هنگامش خللی در روند رو به رشد تروساردی ایجاد نشد. بعد از مرگ نیکولا هدایت امپراطوری به دست بئاتریس افتاد که توانست مارک‌های Tru Trussardi- Trussardi 1911 و TJ را به ثبت برساند. تروساردی از سال 2005 با همکاری Selective Beauty عطرهایی را شروع به ارائه کرد که اولین آن Trussardi for Women بود که توسط یک بطری چرمی محصور شده بود. در کارنامه عطری این شرکت چیزی بالغ بر 53 عطر پایه به ثبت رسیده است که اولین نسخه در سال 1983 و جدید ترینش در سال 2020 رونمایی شد. از عطرسازان برجسته‌ی این کمپانی باید به ناتالی لارسن، الکساندرا کوزینسکی، اورلین گیشارد، دیوید ایپل، لوکاس سوزاک، صوفی لابه، آلبرتو موریلاس، آن فلیپو، لویس ترنر، آمندین مری، , ناتالی گراسیا ستو، پیر کنستانتین گراس، ورونیک نیبرگ، امیلی (بِویه)کوپرمن، کوئنتین بیش، آملی ژاكین، لسلی گاوتیر و جولی مس اشاره کرد که بسیار عالی انجام وظیفه کرده‌اند.