Rasasi Perfumes Industry LLC یک تجارت خانوادگی در دبی است که در سال 1979 توسط بصیرت عبدالرزاق کالسکر تأسیس شد.

بینش وی توسط شش پسرش در حال حاضر انجام شده است ، هر كدام اختصاص داده شده اند كه یك وظیفه تخصصی را انجام دهند و در عین حال به طور جمعی به هدف اصلی رشد برند برسند.

تقریباً در طول چهار دهه ، این شرکت پایه و اساس محکمی از قدرت پیشگام کارآفرینی ایجاد کرده است و برخی از بهترین و منحصر به فرد ترین عطرها را ایجاد کرده است که برای کیفیت ، لوکس و ظرافت شهرت جهانی را ایجاد کرده اند. امروز ، رصاصی در بین شرکتهای برتر عطر امارات متحده عربی قرار دارد و تحت تأثیر دیدگاه جهانی قرار دارد. خطوط عطر شرقی و اکتیو Rasasi در یک اشتراک گسترده در سراسر جهان پذیرش و ترجیح گسترده ای پیدا کرده است.

Rasasi پیشگام مفهوم فروشگاه عطر منحصر به فرد و اختصاصی مارک تجاری بود. بلافاصله پس از تأسیس آن – ابتکاری که به روند گسترده ای در صنعت خرده فروشی عطرهای منطقه تبدیل شده است. فروشگاه در موقعیت مستقر در قلب دبی ، فروشگاه گستره ای از کالاها ، محیط و سطح مشخصی از خدمات را به نمایش گذاشت.

یکی دیگر از نقاط عطف بی سابقه موفقیت نامعقول برچسب دوشیزه خود “بانوی آبی” – پرچم دار روح Rasasi در محدوده عطرهای عادی بود. رصاصی با معرفی عطرهای شرقی خود که به رسمیت شناختن و وفاداری فوری در بین مشتریان منطقه و به رسمیت شناختن رصاصی به عنوان عطر ساز برتر ، موفقیت بیشتری کسب کرد.

ظرافت ، کیفیت ، رقابت و نوآوری مترادف Rasasi است. در طی چند دهه گذشته ، رساسی به ایجاد بهترین عطرهایی که نشان از کیفیت و پختگی دارد ، متعهد شده است تا با بهترین کیفیت عطرهای خود را تولید کند و علاوه بر این ، تسلط خوبی بر هنر ترکیب عطرها داشته باشد. این تلاش برای کمال در هنرهای عطر ، تکامل این مشاغل کوچک خانوادگی را با آغاز فروتنانه به یکی از مدرن ترین رهبران صنعت منطقه ای با دید جهانی دامن زده است. رصاصی به عنوان یک رهبر صنعت منطقه ای با اعتبار بسیار زیادی در صدر رشد ، نوآوری و تکامل بخش عطرهای منطقه به یک صنعت مدرن و پرخاشگر قرار گرفته است.

ردپای جغرافیایی در حال رشد تهاجمی رصاصی شامل 165 فروشگاه زیبا با طراحی زیبا در مراکز پیشرو و مکان های بازار اصلی در سراسر حاشیه خلیج فارس (امارات متحده عربی ، عربستان صعودی ، عمان ، کویت ، بحرین و قطر) است. محصولات Rasasi از طریق یک شبکه توزیع قوی به پشتیبانی بیش از 60 کشور در سراسر جهان صادر می شود که توسط یک مرکز تولید پیشرفته در منطقه آزاد جبل علی ، دبی پشتیبانی می شود.

نمونه فروشگاه های زنجیره ای الرصاصی در دبی

دارای نمایندگی رسمی در ایران میباشد که ضامن کیفیت و ثبات قیمت در کشور هستند.

3.5/5 (2 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.