نمایش 1–36 از 50 نتیجه

سوتیریوس وولگاریس Sotirios Voulgaris یک یونانی با انگیزه و دارای پشتکاری فوق العاده بود که در جوانی از یونان به رم سفر کرد. وی کار خود را با فروش ظروف و اجسام کوچک نقره شروع کرد و نهایتا در سال 1884 اولین فروشگاه جواهرات خود را در فرانسه تاسیس کرد و به عبارتی برند بولگاری Bvlgari را رسما به ثبت رساند.

بولگاری

سال ها بولگاری Bvlgari به خاطر طلا و جواهرات با شکوهش معروف بود،اما با گذشت زمان تا به امروز با ارائه ی محصولات دیگری همچون ساعت، کیف های دستی و عطر نام خود را در ذهن ها ثبت کرده است. جواهراتی که توسط بولگاری Bvlgari طراحی و تولید شده است، توسط هنرمندان معروف و چهره های سرشناس از جمله مرلین مونرو، سوفیا لورن، لورن باکال، شارون استون، سارلیز ترون، آنجلینا جولی و. . . مورده استفاده قرار گرفته است.

در سال 1992 فصل جدیدی از دفتر این برند سرشناس ورق خورد. در همان سال بولگاری Bvlgari اولین نسخه از عطر طراحی شده ی این برند که توسط ژان کلود النا ساخته شده بود را رونمایی کرد. این عطر با نام ( بولگاری او پارفومی اود ورت Eau Perfumee au the Vert ) به جهانیان معرفی شد. این پرفیوم با استفاده از رایحه های چای سبز، ترکیب مرکبات تازه و با طراوت، که تازگی و شیرینی آن را به طور همزمان نمایان می کند، حال و هوایی بی نظیر داشت.

در سال 2011 پرفیوم جاسمین نویر Jasmin Noir یکی دیگر از عجایب این برند باشکوه بود که از آن رونمایی شد. این پرفیوم به گونه ایی طراحی شده است که دوگانگی اغوا کننده ی زنان را نشان می دهد که در عین حالی که بسیار شکننده به نظر می رسند، اما بسیار حیرت انگیز و عمیقا با احساس هستند.

از طراحان به نام و برتر بولگاری Bvlgari باید به ژاک کاوالیه، آلبرتو موریلاس، آنیک مناردو، کارلوس بنایم، صوفی لابه، ناتالی لارسون، بیاتریس پیکه، الیویه بولژ، دانیالا روش آندرایه، ژان کلود النا، صوفی گروجیسمن اشاره کرد که به طور حرفه ایی در کار خود هنرنمایی می کنند.