مشاهده همه 22 نتیجه

Henri Davidoff در قرن 20 کمپانی تنباکو را در سوییس تاسیس کرد. در کنار تنباکو ساعتهای منحصر بفرد، قلم و خود نویس، اقلام چرمی، عطرهای باکیفیت، عینک، کنیاک و قهوه نیز جزوی از محصولات این کمپانی بودند. تعهد دیویدف Davidoff در این است که تمام محصولاتی که توسط این شرکت تولید می شود از بهترین مواد تشکیل دهنده در جهان باشد و مورد تایید جهانیان قرار گیرد، که فلسفه ی کمال گرایی دیویدف Davidoff بوده است.

دیویدف

دیویدف Davidoff با اینکه یک شروند روسی بود، ولی به دلیل یک سری مشکلات در روسیه، در سال 1906 به سوییس مهاجرت کرد. دیویدف Davidoff بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی برای اینکه علم تجارت تنباکو را بصورت اصولی فراگیرد به آمریکای جنوبی سفر کرد و اولین مغازه ی تنباکو فروشی خود را در سال 1912 در ( Geneva) باز گشایی کرد.

پسر دیویدف ( زینو دیویدف Zino Davidoff ) حرفه ی پدرش را در سرزمین پدری دنبال کرد، وی اولین و اصلی ترین هدف خود را در این کار بر روی کیفیت بهتر، سبک و شیوه‌ی عالی و مثبت زندگی بنا کرد. زینو دیویدف Zino Davidoff در سال‌های ( 1906 -1994 ) یعنی طی 88 سال زندگی کاری حرفه ایی و تجاری خودش تمام تلاش خود را بر این پایه برنامه ریزی کرده بود که یک تجارت حرفه ایی با چشم اندازی بلند بالا و بادوام و کاملا موفق را راه اندازی و اداره کند.

برند دیویدف Davidoff از آن دسته برندهای معروف در کل جهان می باشد، دلیل این معروفیت بیشتر به کیفیت بالای محصولات و لوکس بودن آنها بر می گردد. در کنار تمام محصولات با کیفیت دیویدف Davidoff عطر و ادکلن های این برند از جایگاه خاص و ویژه ایی برخوردار هستند. اولین عطر تولید شده توسط این برند در سال 1984 با نام Davidoff For Men به همگان معرفی شد. بعد از For Men این کمپانی کار خود را با مجموعه ی ( Cool Water) به اوج رساند و به موفقیت چشمگیری دست پیدا کرد.

دیویدف Davidoff در کارنامه ی کاری خود 93 عطر را طراحی و ثبت کرده است که اولین آن در سال 1984 و جدید ترینش در سال 2020 به جهانیان معرفی شد. از طراحان برجسته ی این کمپانی باید به آنتوان لی، پیر بوردن، پیر وارنیه، آلین استوری، بیاتریس پیکه، فرانسیس کرکجان، میشل آلمیراک، فرانسواس کارن، اورلین گیشارد، لوکاس سوزاک، برنارد النا، ژاک هاکلیه، الیویه پوژ، ناتالی لارسن، کریستوف رینود، ژان ژاک، اولیویه پسکاکس، ورونیک ینبرگ، فیلیپ بوستون، بنوسیت لاپزا، جولین راستکینت، مایا لورنات، الیونر منسنت، امیلی ( بویه ) کوپرمن، آمندین مری، آنیک مناردو و ژروم دی مارینو اشاره کرد که در طراحی و ساخت عطر و ادکلن جزوه زبردستان محسوب می شوند.