نمایش 1–36 از 37 نتیجه

House Gucci توسط Guccio Gucci در سال 1921 تأسیس شد. با الهام از چمدانی زیبا که مسافرانی را هنگام کار در هتل ساووی لندن در حال حمل داشتند ، گنجانده شده بود ، گوچی با هدف ترکیب زیبایی ظرافت مسافران ثروتمند که وی مشاهده کرده بود به فلورانس بازگشت. کارآفرینی خوب صنعتگران سنتی فلورنتین.

 

کالاهای چرمی با کیفیت سواری این شرکت تقاضای زیادی داشتند و هنگام

ی که چرم در طول جنگ جهانی دوم کمیاب بود ، استفاده خلاقانه گوچی از کنف ، کتان و جوت باعث زیبایی زیبایی این برند شد. گوچیو گوچی در سال 1953 گذشت ، اما پسران و نوه وی نظارت موفقیت آمیز این شرکت را به یک تولید کننده کالاهای لوکس که در سراسر جهان شناخته شده است ، نظارت داشتند. لوگوی امضای شرکت “Double G” در دهه 1960 تصویب شد.

اولین عطر این شرکت با نام Gucci شماره 1 برای زنان در سال 1974 معرفی شد. از آن زمان مجموعه ای از عطرهای زنانه و مردانه به بازار عرضه شده است که بسیاری از آنها وضعیت افسانه ای را در بین جمع کننده عطرها از جمله Gucci 3 و L’Arte di Gucci به دست آورده اند. تام فورد در اواسط دهه 90 تا اوایل قرن 21 به عنوان مدیر خالق شرکت خدمت کرده است. فریدا جیانینی ، مدیر خلاق ، فورد را به عهده گرفت و از سال 2015 ، الساندرو میشل در راس این مقام بود.

طراح گوچی در پایه عطر ما 91 عطر دارد. اولین نسخه در سال 1974 ایجاد شد و جدیدترین آن از سال 2020 است. رایحه های گوچی با همکاری عطرهای میشل آلمیراک ، دومینیک روپیون ، دانیلا (روشه) اندریر ، آنتوانین میسوندیو ، گای رابرت ، فیرمنیچ ، کارین دوبرویل ، آئورنین گویچارد ، آلبرتو موریلز ساخته شدند ، موریس روسل ، ایلیاس ارمنیدیس ، ژاک هوسیلر و لورنزو ویلوری.