مقالات

آموزش خرید اقساطی از اسنپ پی

خرید اقساطی از اسنپ پی

خرید قسطی اسنپ پی یک راه حل جدید پرداخت است که به کاربران این امکان را می دهد محصولی که لازم دارند را بدون نیاز به ضامن یا وثیقه، در یک فرآیند بسیار ساده خریداری نموده و هزینه‌ آن را طی اقساط مشخص پرداخت نمایند. برای خرید آنلاین عطر و ادکلن از فروشگاه مه استایل میتوانید استفاده کنید.

پس با این روش پرداخت شما می توانید به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید و هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

فروشگاه مه استایل یکی از فروشگاه های پیشتاز در پیوستن به سرویس اقساطی اسنپ پی بوده تا تجربه خریدی آسان و بدون واسطه با روش خرید اقساطی اسنپ پی را برای کاربران و مشتریان  عزیز خود فراهم کند.

اپلیکیشن اسنپ یکی از اولین مجموعه  هایی است که مسیر های جدید پرداختی را توسعه داده است و همیشه به دنبال راهی است تا کاربران خود را به استفاده هر چه بیشتر و مفید تر از این اپلیکیشن ، ترغیب نماید. از این رو سوپر اپلیکیشن اسنپ، سرویس اعتباری خود را با نام اسنپ پی نصب و راه اندازی کرده است. با فعال کردن سرویس اعتباری اسنپ پی می توانید به راحتی از خدمات اسنپ شامل خرید از انواع فروشگاه های آنلاین استفاده کنید و هزینه آن را با اعتبار خود پرداخت نمایید. برای بهره مند شدن از این سرویس لازم است آن را فعال نمایید. در ادامه این مقاله قصد داریم به شما عزیزان آموزش ثبت  نام و نحوه فعا ل سازی سرویس اعتباری اسنپ پی را می دهیم.

آموزش خرید اقساطی از اسنپ پی

چطور میتوان اعتباری از مه استایل خرید کرد؟

برای خرید اعتباری از طریق اسنپ پی میتوانید مستقیم از داخل سایت مه استایل اقدام کنید. میتوانید با انتخاب کالای مورد نظرتون و اضافه کردن آن به سبد خرید در زمان پرداخت گزینه اعتباری را انتخاب کنید و از طریق آن با ارجاع به مراحل بعدی از طریق اکانت اسنپ پی خود اقدام به خرید اعتباری محصولات بکنید.

سرویس اعتباری اسنپ پی چیست؟

سرویس اعتباری اسنپ پی روشی سریع و آسان برای پرداخت هزینه  های خرید در اپلیکیشن اسنپ بدون داشتن موجودی است. زمانی  که اقدام به فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی می  نمایید. به راحتی می توانید از اعتبار خود برای پرداخت هزینه های سفارش غذا، سفر، سفارش از سوپر مارکت، خدمات درمانی و دارویی و سایر موارد دیگر استفاده نمایید. هم اکنون سرویس اعتباری ماهانه در دسترس  می باشد و طبق قانون و دستورالعمل های این نوع خدمت، حتما باید تا پایان هر ماه نسبت به تسویه حساب اقدام نمایید. پس می  توانید الان بخرید و پایان ماه پرداخت نمایید یا به عبارت دیگر، الان بخر، بعدا پرداخت کن.

چطور سرویس اعتباری اسنپ پی را فعال سازی کنیم؟

ابتدا باید تمام مراحل راه اندازی و فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی را انجام دهید. برای فعال سازی می  توانید از دو روش اقدام نمایید که یکی از آن  ها از طریق وب سایت اسنپ  پی است. روش دوم که در ادامه ی مقاله به آن خواهیم پرداخت شامل فعال سازی از طریق تلفن همراه می باشد. برای فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی باید طبق مراحل زیر اقدام کنید.

نحوه فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ پی با گوشی موبایل

اگر در حال حاضر از اپلیکیشن اسنپ استفاده می نمایید پس دیگر نیازی به ثبت  نام کردن در وب سایت  اسنپ پی نخواهید داشت. برای فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی با تلفن همراه خود فقط کافیست به اپلیکیشن ورود کنید. در وسط صفحه گزینه ای به نام «سرویس اعتباری» را مشاهده می کنید. با انتخاب این گزینه در اصل وارد مرحله ی فعالسازی می شوید.

آیکون سرویس اعتباری

پس از انتخاب کردن گزینه سرویس اعتباری وارد صفحه اصلی این خدمت شده و در این قسمت اطلاعات مختصر و مفیدی در مورد قابلیت  های این سرویس ارائه شده است. گزینه ادامه را بزنید تا وارد صفحه بعدی شوید.

صفحه فعال سازی سرویس اعتباری

پس از انتخاب دکمه ادامه وارد صفحه جدیدی می  شوید. در این صفحه بایستی شماره کد ملی خود را وارد کنید و بعد گزینه «قوانین و شرایط مذکور را مطالعه کرده و با آن موافقم» را انتخاب نمایید. پس از وارد کردن کد ملی و انتخاب گزینه مطالعه قوانین، دکمه «فعال سازی» که آبی رنگ است را بزنید.

 

وارد کردن کد ملی

با لمس گزینه فعال سازی، وارد صفحه بعدی می  شوید. پس از بررسی  های لازم، وضعیت فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ  پی شما مشخص می شود. بعد از انجام بررسی  ها اگر شرایطش را داشته باشید، میزان اعتبار شما تعیین می شود و از این پس می  توانید از اعتبار خود برای خرید در اپلیکیشن اسنپ استفاده نمایید.

خرید اقساطی از اسنپ پی

 

نحوه فعال سازی سرویس اعتباری اسنپ پی از طریق وب سایت

اگر تا الان در اپلیکیشن اسنپ ثبت  نام نکردید حتما لازم است برای استفاده از سرویس اعتباری اسنپ  پی، در وب سایت ثبت  نمایید. مراحل ثبت  نام برای فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی بسیار آسان است و در ادامه با نمایش صاویری از وب سایت به صورت گام به گام به شما آموزش خواهیم داد.

برای ثبت  نام کردن در سرویس اعتباری اسنپ  پی باید وارد وب سایت https://snapppay.ir شوید. در همان ابتدای صفحه بنری را مشاهده می کنید که گزینه ثبت  نام با اپلیکیشن اسنپ بخش سرویس اعتباری را دارد. روی گزینه «ثبت  نام کنید» کلیک نمایید تا وارد مرحله بعدی شوید.

زمانی که گزینه «ثبت  نام کنید» را می زنید، وارد صفحه زیر می  شوید. در این صفحه باید شماره موبایل خود را وارد نمایید تا کد فعالسازی برای شما ارسال شود.

ورود به اسنپ

 

بعد از وارد کردن شماره موبایل خود با انتخاب گزینه «مرحله بعد» وارد صفحه جدیدی می  شوید. هم زمان با وارد شدن به این صفحه، کد فعالسازی هم برای شماره موبایل شما ارسال می شود. کد فعال  سازی شش رقمی را در بخش مربوطه وارد نمایید.

پس از نوشتن کد فعالسازی، بصورت خودکار وارد صفحه زیر می  شوید. این صفحه در واقع صفحه اصلی خدمات اسنپ می باشد. برای فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی باید مراحل دیگری را پشت سر بگذارید که در ادامه به آن خواهید پرداخت.

اولین مرحله از مراحل فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی، انتخاب گزینه «سرویس اعتباری» در وب سایت می باشد.

خرید اقساطی از اسنپ پی

با انتخاب گزینه «سرویس اعتباری»، (دقیقا همان گزینه ای که در تصویر بالا نشان داده شده است) وارد صفحه زیر می  شوید. در این صفحه توضیح کلی در مورد ماجرای سرویس اعتباری الان بخر، بعدا پرداخت کن آمده است. همان  طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید می  توانید از این سرویس امروز استفاده کرده و پایان ماه پرداخت نمایید. این سرویس روشی آسان و سریع برای پرداخت بوده و تا سقف دو میلیون تومان به شما اعتبار می  دهد. در صفحه زیر گزینه «ادامه» را بزنید تا وارد مرحله جدیدی شوید.

خرید اقساطی از اسنپ پی

در این مرحله نیاز است کد ملی تان را وارد نمایید تا احراز هویت شوید.

خرید اقساطی از اسنپ پی

در این مرحله برای تایید و فعال کردن سرویس اعتباری لازم است کد ملی خود را در بخش خواسته شده وارد کرده و سپس گزینه «قوانین و شرایط را خوانده ام و با آن موافقم» را انتخاب نمایید. در این مرحله دکمه «تایید و فعال کردن» برای شما فعال می شود. با انتخاب این دکمه، مراحل فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی تمام می  شود. توجه کنید که پس از انجام بررسی  های لازم، وضعیت درخواست  تان به شما اطلاع داده می شود. در صورتی واجد شرایط بودید، این سرویس برای شما فعال خواهد  شد.

مهمترین مرحله ی فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی، وارد کردن شماره کد ملی است. کد ملی شما با حفظ شرایط محرمانگی برای احزار هویت و تطبیق با شماره موبایل شما استفاده می  شود.

در حال حاضر سرویس اعتباری اسنپ  پی برای شما فعال شده است و می توانید برای پرداخت  های درون اپلیکیشنی و همچنین پرداخت های دیگری که قابلیت پرداخت با اسنپ پی را دارند، از آن استفاده نمایید. این سرویس هم اکنون برای برخی از کاربران قابلیت فعالسازی  را دارد، اما در آینده نزدیک برای همه ی کاربران اسنپ، فعال خواهد شد. پس از اتمام مراحل ثبت  نام برای فعالسازی سرویس اعتباری اسنپ پی، این سرویس به صورت خودکار در بخش  های مختلف اپلیکیشن اسنپ برای شما فعال می شود.

 

نحوه انتخاب روش پرداخت اقساطی اسنپ پی در فروشگاه مه استایل

پرداخت اقساطی اسنپ‌پی ۴ مرحلهٔ ساده دارد:

۱- در مرحله تسویه حساب و پرداخت، گزینه پرداخت اقساطی اسنپ پی را انتخاب نمایید.
۲- شماره موبایلی که با آن در اسنپ پی ثبت نام کرده اید را وارد نمایید.
۳- کد تایید پیامک شده را وارد کنید.
۴- با پرداخت قسط اول خریدتان نهایی می شود.

لازم به ذکر است که در صورتی که مبلغ صورت حساب شما از موجودی اعتبار اقساطی شما در اسنپ پی ، بیشتر باشد، نمی‌توانید از سرویس اعتباری اسنپ پی برای پرداخت مبلغ سفارش تان استفاده نمایید. اما اسنپ خبر داده که در آینده ی نزدیک این امکان را در  نرم افزار فعال خواهد کرد.

 

نحوه پرداخت اقساط اسنپ پی

در صورت انتخاب پرداخت با استفاده از اعتبار اقساطی اسنپ پی، شما لازم است قسط اول را در همان لحظه خرید پرداخت کنید، و برای بازپرداخت سه قسط بعدی، لازم هست در پایان هر ماه صورت حساب صادر شده برای شما در اپلیکیشن اسپ را پرداخت نمایید.
برای پرداخت صورت حساب باید به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن اسنپ بروید و روی آیکن «سرویس اعتباری» کلیک کنید، بعد از مشاهده صورت حساب تان در قسمت بدهی ها، روی دکمه پرداخت کلیک کنید. سپس با ورود به درگاه بانکی می توانید پرداخت هایتان را به راحتی انجام دهید. لازم به ذکر است که مهلت تسویه‌ حساب پایان هر ماه می باشد، و اسنپ برای راحتی شما امکان پرداخت بدون جریمه دیرکرد تا  روز پنجم ماه بعد را هم فراهم کرده است.

خرید اقساطی از اسنپ پی

مزایا خرید اقساطی با اسنپ پی

۱.خرید اقساطی بدون بهره و کارمزد

شما با خرید اقساطی از طریق اپلیکیشن اسنپ پی، بهره و کارمزدی نه به اسنپ و نه به فروشگاه های طرف قرارداد پرداخت نخواهید کرد.

هر چند در صورتی که در پرداخت اقساط بیش از پنج روز تاخیر داشته باشید ممکن است مبلغ بسیار پایینی جریمه دیرکرد پرداخت کنید.

۲.خرید اقساطی بدون سفته و چک

یکی از چالش های مهم خرید اقساطی ارائه انواع ضمانت جهت دریافت تسهیلات می باشد.

اپلیکیشن اسنپ پی بر اساس اعتمادی که براساس میزان فعالیت کاربران اسنپ به آن ها داده می شود. امتیاز خرید و اعتبار خرید به هر کاربر را می دهد و شما نیاز به هیچگونه تضمین دیگری ندارید.

همچنین با خوش حسابی و استفاده از خدمات اسنپ شما می توانید به مرور زمان اعتبار بیشتری برای خرید های بیشتری دریافت نمایید.

۳.خرید اقساطی راحت

یکی از چالش های خرید اقساطی چالش ها و امضا ها و درد سرهایی زیادی است که در بسیاری از موارد متقاضیان را از خرید منصرف می کند. با استفاده از خرید اسنپ پی شما در عرض چند دقیقه فقط با شماره تلفن همراه خود می توانید اعتبار دریافت نمایید و خرید نمایید.

شاید کل فرآیند ثبت نام و خرید اقساطی برای شما کم تر از یک دقیقه بیشتر زمان نبرد.

 

 

قصدی قسطی اقساطی اقصادی قسدی قستی غسطی قسط قصد غسد غسط

12 دیدگاه در “آموزش خرید اقساطی از اسنپ پی

 1. نورا گفت:

  سلام چرا بم اعتبار نمیده مراحل کامل رفتم جلو اما نمیتونم خرید قسطی کمک و دستگاه بخور ایستاده ب ام بالا نمیاره چیکار کنم

  1. مه استایل گفت:

   سلام خانم نورای عزیز شما باید با پشتیبانی اسنپ اعتباری تماس بگیرید .۰۲۱۹۶۸۶۲۲۲۰

 2. عبدالجلیل گرگانی گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید،خواستم بپرسم یه ادوکلن سفارش بدم ولی نمی‌دونم چطوربایدسفارش بدم،اینقدشرایط روسخت میکنین که تانصفه راه میریم برمیگردیم،خب راحت ترش کنین،کدپستی یاقبض آب و برق یاچک بگیرین راحت تر بشه دیگه،ماشین که نمی‌خوام بخریم،هرماه حداکثر۲میلیون که بیشترنیست،

  1. مه استایل گفت:

   با درود و سلام
   اتفاقا راحت ترین حالت خرید قسطی همین اسنپ پی هستش و فقط با کد ملی انجام میشه شما اول وارد اپلیکیشن اسنپ میشوید و روی آیکون اسنپ اعتباری بزنید از شما کد ملی گرفته و به شما اعتبار میدهد بدون دریافت چک و سفته و ضامن

 3. الهه رجبی گفت:

  سلام ببخشیدازاسنپ پی خریدکنی چندروزه به دستت میرسه

  1. درود بر شما الهه عزیز در زمان ثبت سفارش شما میتونید بازه زمانی و روش حمل و نقل انتخاب بفرمایید
   برای تهران بازه زمانی و روز انتخاب میفرمایید
   و برای غیر از تهران با پست یا تیپاکس به انتخاب خودتون ارسال میشه که ۲ تا ۵ روز کاری میرسه خدمتتون
   با احترام

 4. حمید گفت:

  درود،معمولا چند روز میکشه تا کالا به دستمون برسه؟

  1. مه استایل گفت:

   درود بر شما حمید عزیز به محض ثبت سفارش شما محصول آماده میشه و ارسال میشه خدمتتون

 5. نفیسه گفت:

  چند روزه فعال میشه سرویس؟ یک هفتس اقدام کردم هنوز فعال نشده

  1. مهران علیزاده گفت:

   سلام نفیسه عزیز معمولا زودتر فعال میشه . این مورد را لطفا از طریق اسنپ پیگیری بفرمایید
   ماندگار باشید
   با احترام گرم و صمیمانه

 6. سیدحسین موسوی گفت:

  بسیار عالی وجالبه خرید امن واسان وبرمبنای اعتماد طرفین

  1. مه استایل گفت:

   سلام حسین عزیز:
   در درجه اول بسیار ممنونیم زمان گذاشتید و نظرتون در ارتباط با این مقاله ثبت کردید.
   بله باید بگیم که این موضوع بسیار هم برای خریداران خوب است هم برای فروشندگان. این موضوع باعث میشه که فروشندگانی همچون مه استایل هم با اطمینان بیشتری محصول خودشون رو به دست مشتریانی برسونن که دوست دارن به صورت اقساطی کالاها رو خریداری کنند.

   با احترام گرم و صمیمانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *