عشق برای هر فردی تصویری متفاوت دارد. برای برخی همچون گل، برای بعضی مثل دریا، برای بعضی همچون باران، اما همه‌ی افراد در یک صفت عشق هم نظر هستند و آن انجام یک کار زیبا برای دیگری است. دادن هدیه به آن که دوستش داریم شاید زیباترین تصویرگر عشق ما باشد.

قاعدتاً شما هم از جمله شخصیت‌های فیلم‌هایی نیستید که قادر هستند ذهن افراد را بخوانند. به این ترتیب نخواهید توانست به ذهن معشوقه‌ی خود سفر کرده و بدانید چه چیزی را دوست دارد که به عنوان هدیه دریافت کند. اما همیشه مواردی هستند که می‌توانید با توجه به آن‌ها، هدیه‌ای را به معشوقه‌ی خود دهید که او را شگفت‌زده و خوشحال سازد.

یکی از زیباترین هدیه‌هایی که می‌توانیم برای آنکه دوستش داریم بخریم عطر است. بوها همواره بخشی جدایی ناپذیر از زندگی احساسی ما را تشکیل می‌دهند. گرفتن عطر به عنوان هدیه در روز ولنتاین، این جنبه‌ی اساسی روح انسانی را به عشق ما متصل می‌سازد و به یک بوی خاص رنگی منحصر به فرد از بودن با آنکه دوستش داریم را می‌دهد. عطرها چیزی بیش از تنها عطر خواهند شد و به بخشی از خطرات زیبای ما تبدیل می‌شوند.

با این حال خرید عطر برای یک نفر دیگر یکی از سخت‌ترین کارهای ممکن است. اما شاید زیبایی این هدیه نیز در این موضوع نهفته است. خرید چیزی که بیش از هر چیز به احساسات و روحیات شخص مقابل مربوط است، اگر چه گاهی سخت به نظر می‌رسد اما نشان‌دهنده‌ی توجه ما به احساسات و عواطف او است.

اگر شما نیز می‌خواهید یک عطر دوست‌داشتنی برای آنکه به او عشق می‌ورزید بخرید، به شما توصیه می‌کنیم راهنمای زیر را بخوانید. هدیه ادکلن می‌تواند ولنتاین امسال شما را به یکی از خاطره‌انگیزترین لحظات عمرتان تبدیل سازد. در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم که چگونه عطر را به عنوان کادو در روز ولنتاین انتخاب کنید. با ما همراه باشید.

 

 

  • در خرید هدیه عطر نترسید

  • به سلیقه‌ی او توجه کنید

  • به شخصیت او توجه کنید

 

 

 در خرید هدیه عطر نترسید

شاید در آغاز فکر کردن به خرید عطر به عنوان کادو ولنتاین هراس‌آور باشد. اما باید به خاطر داشته باشید که هدیه عطر یکی از محبوب‌ترین مواردی است که می‌توانید انجام دهید و همواره در طول تاریخ عطر به عنوان یکی از زیباترین و صمیمی‌ترین هدایا مورد نظر قرار گرفته است. اگر چه خرید عطر برای یک نفر دیگر اغلب اوقات ممکن است ترسناک به نظر برسد اما با این حال هدیه عطر به آنکه دوستش داریم بسیار جذاب و دوست‌داشتنی و عاشقانه است. به این موضوع فکر نکنید که هر کس لزوماً همواره از یک نوع عطر برای خود استفاده می‌کند و علاقه‌مند نیست که تصویر افراد دیگر از خود را با استفاده از یک نوع عطر دیگر مخدوش سازد. صرف نظر از هر چیز، ما انسان هستیم و دوست داریم که چیزهای مختلف را امتحان کرده و به زندگی خود تنوع بخشیم. از این رو فردی که دوستش داریم نیز به احتمال زیاد از عطری که برای او به عنوان کادو خریده‌ایم استفاده خواهد کرد و آن را از صمیم قلب دوست خواهد داشت.

که هدیه عطر یکی از محبوب‌ترین مواردی است که می‌توانید انجام دهید
خرید هدیه عطر

 

به سلیقه او توجه کنید

در خرید هدیه ادکلن به سلیقه‌ی طرف مقابل توجه کنید. این موضوع را اغلب می‌توانید از سبک لباس پوشیدن او دریابید. لباس‌های افراد مختلف چیزهایی زیادی را درباره‌ی عطری که به احتمال زیاد دوست دارند می‌گوید. آیا دوست شما لباس‌های چرمی و جواهرات بزرگ خشن دوست دارد؟ پس به احتمال زیاد به عطرهای دارک علاقه دارد که دارای نت‌هایی همچون رز قرمز، چرم، گل میخک و چای سیاه است. اگر او به لباس‌های زنانه‌ی کلاسیک علاقه‌مند است، به احتمال زیاد از عطرهای دارای نت رز استقبال می‌کند. عطرهایی با نت‌های چوبی معمولاً برای افرادی با سلیقه‌ی مردانه مناسب‌ترین است.

در خرید هدیه ادکلن به سلیقه‌ی طرف مقابل توجه کنید
هدیه‌ی ولنتاین

 

به شخصیت او توجه کنید

عطرها چیزی بیش از ترکیب چندین عصاره از مواد خوشبو، آب و الکل هستند. عطرها انعکاس دهنده‌ی شخصیتی خاص در کلیت بوی خود هستند. پیدا کردن رابطه‌ی شخصیت عطر و فردی که می‌خواهیم برای او هدیه بخریم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. روانشناس آلمانی، دکتر یوآخیم در تحقیقات خود بسیاری از این موضوعات را به صورت علمی اثبات کرده است.

موضوعاتی همچون خجالتی بودن یا دیگر موارد به صورت مستقیم روی عطری که افراد دوست دارند تأثیرگذار است. افراد دارای شخصیت رمانتیک مدرن سلیقه‌ی متفاوتی نسبت به یک نفر با شخصیت بوهمین دارند. درباره‌ی عطرها به صورت کلی می‌توان ۵ گروه اصلی درباره‌ی شخصیت‌ها داشت. در ادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد.

 

عطرها با رایحه چوبی

این‌گونه از عطرها می‌توانند هدیه عالی برای عاشقان طبیعت باشند. عطرها با رایحه‌ی چوبی گرم و مرتبط با زمین هستند. آن‌ها معمولاً نت‌های سدر، چوب صندل و یا نعناع هندی دارند. گاهی اوقات این‌گونه از عطرها دارای نت مرکبات نیز هستند. نت مرکبات در ترکیب با نت‌های دیگر مربوط به رایحه‌ی چوبی می‌تواند بسیار فوق‌العاده و دوست‌داشتنی باشد و اینگونه از عطرها را به یک کادو فوق‌العاده برای ولنتاین تبدیل می‌سازد. از جمله عطر‌های این گروه می‌توان به Nest، Midnight Oud by Juliette Has A Gun و Woods by Clean اشاره کرد.

عطرها با رایحه گل

این‌گونه از عطرها برای افرادی که دارای شخصیت زنانه و رمانتیک هستند یک کادو عالی است. اگر معشوقه‌ی شما دارای این صفات است و به بوهای کلاسیک علاقه دارد، شاید بهترین هدیه ولنتاین یک ادکلن با رایحه‌ی گل باشد. معمولاً خانم‌هایی با لباس‌ها و آرایش ظریف به این‌گونه از عطرها علاقه دارند. به این دلیل خرید هدیه ادکلن با رایحه گل برای آن‌ها می‌تواند بهترین گزینه باشد. این‌گونه از افراد معمولاً به فیلم‌های کلاسیک علاقه دارند و لباس‌هایی به تن می‌کنند که به صورت دقیق با اندازه‌ی بدن آن‌ها سازگار باشند. از جمله عطرهای این دسته می‌توان به Cinema by YSL، Versace Signature by Versace و Crystal flowers by Montale اشاره کرد.

 

عطرها با رایحه شرقی

این‌گونه از عطرها برای افرادی که دوست دارند نسبت به دیگران متفاوت باشند مناسب است. افراد علاقه‌مند به عطرها با رایحه‌ی شرقی دارای شخصیت منحصر به فرد، احساساتی و گرم هستند. اگر دوست شما دارای چنین ویژگی‌هایی است، احتمال زیاد خرید هدیه ادکلن با رایحه شرقی می‌تواند بهترین گزینه باشد. عطرها با رایحه‌ی شرقی معمولاً دارای نت‌های همچون وانیل، گل‌هایی با بوی تند، ادویه‌هایی همچون دارچین و گل میخک هستند. از جمله عطرهای این گروه می‌توان به Black Opium by YSL، Ambre 114 by HISTORIES DE PARFUMS اشاره کرد.

 

عطرها با رایحه میوه

این‌گونه از عطرها برای کسی که از بوی میوه‌ی تازه لذت می‌برد بهترین انتخاب است. آن‌ها بوهای مرکبات و ادویه‌جات را دوست دارند. افرادی که به این‌گونه از بوها علاقه‌منداند معمولاً پر انرژی و شاد بوده و زندگی با طراوتی دارند. عطرها با رایحه‌ی میوه معمولاً دارای نت‌های هلو، خربزه، تمشک و سیب هستند. عطرهایی که می‌توان از دسته‌ی ادکلن‌ها با رایحه‌ی میوه به آن‌ها اشاره کرد شامل Coco Figue by Comptior Sud Pacifique و Amore Vince Camuto by Vinc Camuto می‌شوند.

عطرها با رایحه سبز

شاید شما هم افرادی را دیده‌اید که علاقه‌ی بسیار زیادی به بوی علف داشته و شخصیتی آرام دارند. افرادی که از بیرون بودن و بوی مواد طبیعی در هوای تازه لذت می‌برند. اگر می‌خواهید برای چنین شخصی هدیه ادکلن بخرید، به احتمال زیاد باید به دنبال عطری با رایحه‌ی سبز باشید. این‌گونه از عطرها معمولاً دارای نت‌های برگ‌های بنفشه، برگ پیچک و ریواس هستند. از عطرهای این گروه می‌توان به Versense by Versace یا Eau Parfume Au The Vert by Bvlgari اشاره کرد.

 

 

 

 

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.