هدیه, راهی که از آن طریق می توان میزانه توجه, علاقه و قدرانی خود را نشان دهیم. خرید هدیه عملی بسیار زیبا وجذاب است البته اگر بدانیم چه هدیه ای میخواهیم تهیه کنیم و گیرنده ی هدیه از چه چیزی بشتر خوشش می آید. در این میان خرید هدیه برای خانم ها با توجه به ریزه کاری هایی که دارد می تواند کمی هم سخت به نظر برسد. برای مثال اگر شما سلیقه ی گیرنده ی هدیه را به خوبی نشناسی, رنگ مورد علاقه اش را ندانید و نسبت به کالاهای مورد مصرف او شناخت کافی نداشته باشید ممکن است هدیه ای بخرید که مورد علاقه و استفاده ی گیرنده ی هدیه نیست. در این میان مواردی وجود دارد که میتواند یک هدیه ی خوب به شمار آید مانند عطر.

عطر زنانه می تواند یکی از هدایای مورد علاقه ی بسیاری از خانم ها بوده, برای انتخاب عطر زنانه ی خوب و درست باید به درستی عطر و سلیقه ی گیرنده ی هدیه را بررسی کنید و سپس اقدام به خرید عطر و ادکلن زنانه کنید.

اگر بتوانید برای افرادی که به عطر و ادکلن علاقه دارند و مصرف بالایی نیز دارند عطر خوبی را انتخاب کرده و خریداری نمایید مطمعن باشید یکی از بهترین هدایای ممکن را توانسته اید انتخاب کنید.

 

آیا گیرنده ی هدیه به عطر علاقه مند است؟

یکی از اولین مسائلی که در هنگان خرید عطر زنانه باید به آن دقت شود علاقه به عطر و حساسیت های احتمالی است. توجه داشته باشید بعضی از افراد مختلف نسبت به بوی عطر حساسیت دارند و نمی توانند به طور کلی از عطر و ادکلن استفاده کنند ویا بعضی از افراد به دلیل حساسیت نمی توانند از عطرهای تند و سنگین استفاده کنند. اگر به گیرنده ی عطر کمی دقت کنید متوجه علاقه ی وی به استفاده از عطر می شوید اگر روزانه و یا در مهمانی ها از عطر استفاده می کنند این امر نشان دهنده ی عدم حساسیت او به عطر می باشد همچنین با این بررسی و توجه حتی می توانید تا حدودی متوجه سلیقه ی وی در انتخاب عطر سرد یا گرم, شیرین یا تلخ و … می شوید.

پس همانطور که در خرید هرنوع هدیه ای باید به طور کامل و تا حد امکان سلیقه ی گیرنده ی هدیه درنظر گرفته شود خرید عطر نیز از این قائده مستثنی نیست و این نکته را درنظر داشته باشید اگر شما عطری را دوست دارید و به نظرتان عطر خوبی است الزاما دیگران نیز با شما هم عقیده نیستند. پس تا جای ممکن به جای اینکه فقط نظر خودتان را درنظر بگیرید به فکر سلیقه ی فرد مقابلتان باشید.

گیرنده ی هدیه به چه عطری علاقه دارد؟

 

آیا با هر بودجه ای می توان عطر خرید؟

جالب است بدانید یکی از مزایای خرید عطر به عنوان هدیه توانایی انتخاب از بین عطر و ادکلن زنانه با اندازه های مختلف از برندهای متفاوت است که باعث می شود شما بتوانید با توجه به بودجه ی مورد نظرتان عطر مناسبی را خریداری کنید. شما می توانید با مبلغ مورد نظرتان یک ادکلن زنانه ی خوب را تهیه کنید و خیالتان راحت باشد که انتخاب مناسبی داشته اید. در نظر داشته باشید اگر عطری را درنظر دارید که قیمت بالایی دارد و شما از پس خرید آن برنمی آیید مطمعنا لازم نیست از خرید آن صرف نظر کنید زیرا می توانید با خرید بسته بندی های کوچکتر با حجم کمتر عطر زنانه ی مورد نظرتان را تهیه کنید.

 

عطرها با ظاهری زیبا

طراحان بسیاری سعی کرده اند که نوع بسته بندی عطرها به گونه ای باشد تا صاحب آن از دیدن بسته بندی عطر نیز لذت ببرد حال یک عطر خوشبو با بسته بندی زیبا می تواند گزینه ی خوبی برای هدیه دادن باشد و حتی لازم نیست شما مجددا آن را کادو کنید . بسیاری از افراد علاوه براینکه از بوی خوش عطر لذت می برند تمایل دارند تا شیشه ی زیبای عطر خود را روی میزشان قرار دهند و به واسطه ی وجود آن ترکیب و چیدمان میزشان زیباتر به نظر برسد. خرید عطر به عنوان هدیه می توان کاری هوشمندانه و جذاب باشد.

 

انتخاب عطر با توجه به فصل

دقت داشته باشید سردی و گرمی هوا نیز می تواند در انتخاب عطر تاثیر داشته باشد تناسب نوع عطر, خنک و گرم بودن عطر, شیرین یا تلخ بودن آن و مواردی از این دست در انتخاب و استفاده ی عطر زنانه بسیار مهم است . همچنین لازم است توجه داشته باشید گیرنده ی هدیه معمولا از چه نوع عطری استفاده می کند و عطری در همان سبک برای او درنظر بگیرید تا از هدیه ی شما خوشحال شده و آن را استفاده کنند.

 

گیرنده ی هدیه از عطر درچه مواقعی استفاده میکند؟

در نظر داشته باشید گیرنده ی هدیه به صورت روزانه عطر می زند یا فقط در مهمانی ها؟ آیا عطر روزانه و عطری که در جلسات کاری و رسمی می زند متفاوت است ؟ به این سوالات به خوبی فکر کنید و این مسائل را درنظر گیرید تا بتوانید هدیه ای انتخاب کنید که گیرنده ی آن از هدیه شما لذت ببرد.

 

پک های هدیه ی خاص تدارک ببینید

شما می توانید به همراه عطرتان لوسیون ها, اسپری بدن, مام و حتی کرم های معطر را نیز خریداری کنید این پکیج که تقریبا بوی یکسانی دارند در افزایش ماندگاری و همچنین پخش بوی عطر شما تاثیر دارد. استفاده از عطر بروی پوست های مختلف آثار و میزان ماندگاری و پخش بوی متفاوتی نیز دارد برای مثال پخش بو عطر بر روی پوست خشک کمتر است و توصیه می شود برای افزایش ماندگاری و پخش بو پوست خود را مرطوب کنید.

عطر رو ی پوست های مختلف ماندگاری متفاوتی دارد

 

خرید عطر به عنوان هدیه یک حرکت بسیار هوشمندانه است به شرطی که برای انتخاب هدیه ی مناسب وقت و دقت کافی صرف شود. عطری که هدیه می دهید نشان دهنده ی سلیقه و همچنین توجه شما به فرد مقابلتان است پس با به کارگیری دقت کافی هدیه ای ارزشمند که می تواند منتقل کننده ی مهر و قدردانی شما باشد را تهیه کنید.

 

 

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.