ادکلن مخصوص نوجوانان خانه شما چقدر آنها را راضی کرده است؟ ادکلن‌هایی برای نوجوانان در بازار عرضه می‌شوند غالباً رایحه‌ای از گل‌های رنگارنگ و یا میوه‌ها دارند. برخی دیگر نیز عطر تندی از وانیل همراه دارند. البته نوجوانان هم از چنین ادکلن‌هایی استقبال می‌کنند و تا تولید‌کنندگان از این طریق محصول خودشان را در سبد خرید مشتری‌ها ببینند. شدت و تندی رایحه از ویژگی‌های بارز یک ادکلن مخصوص نوجوانان است و معمولاً رایحه متعادلی در این بازار دیده نمی‌شود. با این حال اگر بهترین ادکلن ها آن‌هایی هستند که عطر آنها زننده نباشد و ماندگاری بالایی داشته باشند تا نظر نوجوانان سخت پسند را جلب کنند.

انتخاب ادکلن مخصوص نوجوانان با توجه به وجود گزینه‌های متعدد کمی گیج کننده است. پیدا کردن گزینه‌ای باقیمت مناسب و رایحه‌ای خوب در حضور برندهای کوچک و بزرگ کار دشواری است. با توجه به تجربیات و مشخصات محصولات موجود در بازار، در این مقاله تعدادی ادکلن مخصوص نوجوانان ارائه شده است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه با نوجوان خودتان برای خرید به بازار بروید این متن را بخوانید.

 

1-ادکلن Marc Jacobs؛ یک ادکلن مخصوص نوجوانان دختر

ادکلن Marc Jacobs؛ یک ادکلن مخصوص نوجوانان دختر
ادکلن Marc Jacobs؛ یک ادکلن مخصوص نوجوانان دختر

این ادکلن مخصوص نوجوانان در سال 2007 طراحی شده است. شهرت این عطر به خاطر ظرافت و شیرینی آن در کنار حسی از خلوص موجود در عطر است. این ادکلن دارای 4 تا 8 درصد از عطر خالص است که  باعث شده رایحه آن به ملایم بودن شناخته شود. بیش از 1200 مشتری در سایتAmazon  امتیاز پنج ستاره به این ادکلن داده‌اند. این عطر رایحه‌ای از بنفشه و توت‌فرنگی وحشی دارد اما رایحه اصلی ترکیبی از یاسمن، روناس و گریپ‌فروت است. به خاطر ملایم بودن رایحه و داشتن زمینه‌ای از عطر مرکبات، این عطر انتخاب خوبی برای نوجوانان دختر است.

2-ادکلن مخصوص نوجوانان پسر: Ralph Lauren Polo Blue

 

ادکلن مخصوص نوجوانان پسر: Ralph Lauren Polo Blue
ادکلن مخصوص نوجوانان پسر: Ralph Lauren Polo Blue

به جای اینکه یک اسپری با رایحه‌ای شدید برای پسر نوجوانتان انتخاب کنید که عطر آن به‌سرعت ناپدید شود، بهتر است گزینه‌ای انتخاب کنید که پسر دوست داشتنی شما را در آستانه بلوغ بامتانت و وزین نشان دهد. یک ادکلن مخصوص نوجوانان پسر که با رایحه‌ای ظریف و ملایم، استفاده از به‌اصطلاح “به ذوق نمی‌زند” گزینه پیشنهادی ما به شماست. این عطر رایحه‌ای با طراوت دارد و حسی از تازگی در نوجوان شما ایجاد می‌کند.

 

3- ادکلن تیلور سوئیفت؛ مخصوص نوجوانان

ادکلن تیلور سوئیفت؛ مخصوص نوجوانان
ادکلن تیلور سوئیفت؛ مخصوص نوجوانان

اصلاً عجیب نیست که نام خواننده محبوب نوجوان در کنار یک ادکلن مخصوص نوجوانان قرار بگیرد! این محصول چهارم عطر تولید شده با نام تیلور سوئیفت، خواننده مشهور است.  به‌طور خاص برای دختران نوجوانان مدرن و بالغ طراحی شده که علاوه بر بطری شکیل و زیبا رایحه‌ای شیرین و در عین حال تند دارد. این محصول یکی از بهترین‌هایی است که با نام تیلور سوئیفت تولید می‌شود و برای نوجوانان علاقه‌مند او یک گزینه محبوب خواهد بود.

 

4-ادکلن مخصوص نوجوانان با طعم انبه!

ادکلن مخصوص نوجوانان با طعم انبه!
ادکلن مخصوص نوجوانان با طعم انبه!

این ادکلن مخصوص نوجوانان با نامThe Body Shop Mango Body Mist به عنوان یک عطر کلاسیک شناخته می‌شود. قیمت بسیار مناسبی دارد و منشأ تولید آن به‌طور 100% منابع گیاهی است. این ادکلن مخصوص نوجوان‌هایی است که هم می‌خواهند خوش عطر باشند و هم پول توی جیبشان برای آخر هفته تمام نشود! رایحه غالب ادکلن عطر انبه و میوه‌های استوایی است و حس نشاط و طراوت را به همراه دارد. از ویژگی‌های مهم این عطر حداقل بودن ترکیبات حساسیت زا مثل سیلیکون و گلوتن است که استفاده از این عطر را برای هرکسی ایمن و ساده می‌کند.

 

5-ادکلن مخصوص موها برای نوجوانان؛ ادکلن Jessie James

ادکلن مخصوص موها برای نوجوانان؛ ادکلن Jessie James
ادکلن مخصوص موها برای نوجوانان؛ ادکلن Jessie James

خیلی از ادکلن های مخصوص نوجوانان رایحه شدیدی دارند، به‌خصوص آن‌هایی که قیمت ارزان‌تری نسبت به سایرین دارند. برای اینکه مطمئن شوید یک عطر مناسب است و رایحه فوق‌العاده‌ای دارد، آن را روی موی سرتان امتحان کنید. موها رایحه ادکلن را در خود حفظ می‌کنند و از پخش بیش از حد رایحه جلوگیری می‌کنند. این عطر به نام خواننده مشهور Jessie James Darker در بازار عرضه می‌شود و رایحه‌ای شیرین و رمانتیک دارد که برای دختران نوجوان ایده آل است. این عطر علیرغم داشتن قیمت پایین، رایحه‌ای زننده ندارد و به‌صورت مایع یا اسپری در بازار عرضه شده است.

 

 

6-بهترین عطر برای یک دختر نوجوان؛ Victoria’s Secret Bombshell Seduction

بهترین عطر برای یک دختر نوجوان؛ Victoria's Secret Bombshell Seduction
بهترین عطر برای یک دختر نوجوان؛ Victoria’s Secret Bombshell Seduction

این محصول جدید شرکت Boom-shell به نوعی خواهر خوانده پرفروش‌ترین عطر این شرکت به همین نام است که مخصوص نوجوانان تولید شده است. هردوی این ادکلن ها رایحه‌ای جالب دارند ولی رایحه میوه و حسی از بلوغ شاخص محصول جدید برای نوجوانان است. رایحه مرکبی از گل‌های شرقی کمی تلخی به این عطر اضافه کرده اما رایحه غالب آن شیرین و طبع ناسازگار نوجوانان را راضی‌ می‌کند.

 

7-بهترین رایحه برای نوجوانان : Kate Spade Walk on Air

بهترین رایحه برای نوجوانان : Kate Spade Walk on Air
بهترین رایحه برای نوجوانان : Kate Spade Walk on Air

برای دخترانی که در انتخاب ادکلن بسیار سخت گیر هستند، این ادکلن مخصوص نوجوانان انتخاب خوبی برای هدیه تولد است. ترکیب این ادکلن از 8 تا 15 درصد عطر خالص تشکیل شده و همین عاملی شده است تا رایحه قوی‌تری نسبت به دیگر ادکلن های معمول داشته باشد. رایحه این ادکلن سرشار از حس تازگی و ایده آل برای نوجوانان است.

 

در این مقاله تعدادی ادکلن مخصوص نوجوانان با عطرها و قیمت‌های مختلف معرفی شده تا بتوانید با هر سلیقه و توان مالی رضایت فرزندان سخت پسندتان را به دست بیاورید.

 

3/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.