عطر ماده‌ای خوشبو است که برای خوشبوسازی بدن یا محیط به کار می‌رود. عطرها از مواد طبیعی یا از ترکیب اسانس‌ها، تثبیت‌کننده‌ها، حلال‌ها و ترکیبات معطر تشکیل می‌شوند. عطرها انواع مختلف و مدل‌های مختلفی دارند. شاید در ابتدا انتخاب یک ادکلن مناسب ساده به نظر بیاید، اما این گونه نیست و این کار نسبتا مشکل است. در واقع، برای بسیاری از مردان، پیدا کردن خوشبوترین عطر مردانه مناسبی که به خوبی با روحیه آن‌ها هماهنگ باشد‌ می‌تواند کاری پرزحمت باشد. قطعا انجام این کار که به همه فروشگاه‌ها بروید و همه ی ادکلن‌ها را امتحان کنید تا ادکلن‌ مورد نظر خود را انتخاب کنید نیز غیر ممکن است. پس بهتر است به دنبال راه دیگری باشید. البته جای نگرانی وجود ندارد ، زیرا افراد زیادی در شرایط شما قرار دارند و ما در اینجا برای راحتی کار شما چندین مدل عطر را که‌ می‌تواند از نظر خانم‌ها بسیار جذاب باشد، آورده‌ایم. در این مطلب به بررسی موارد زیر می پردازیم:

  • خوشبوترین عطر مردانه
  • بهترین عطر مردانه از نظر خانم‌ها
  • عطر ورساچه(Versace)
  • عطر هرمس(Hermes)
  • عطر آکوا فارنهایت(Aqua Fahrenheit)
  • عطر آمو( uomo)
  • عطر مونت بلانک(Mont Blanc)
  • عطر مای لند(My Land )

خوشبوترین عطر مردانه

هیچ ادکلنی نیست که مشخصا برای همه مردان بهترین باشد. هر مردی روحیات متفاوتی دارد و قدرت بویایی هر کس نیز فرق‌ می‌کند.

رایحه‌هایی هستند که با نت‌های چرم و دارچین بیانگر خصلت و خوی اغواگری هستند، برخی دیگر نیز با داشتن نت‌های گلی و شیرین بیانگر لطافت نسیم جان بخش تابستان هستند. عطر و ادکلن‌های دیگری نیز هستند که به خاطر وجود نت‌های چوبی و مشک، هیبت و جذابیت مردانه را تداعی‌ می‌کنند. علاوه بر این مردان و زنان همیشه نظرات یکسانی ندارند. دراینجا به بررسی ادکلن‌هایی‌ می‌پردازیم که از نظر خانم‌ها جذاب و خوشبو هستند.

ادکلن‌ یادآور خاطره‌های بسیاری است. عطر نه تنها موجب خوب بودن حس خود فرد می‌شود، بلکه برای اطرافیان نیز بسیار خوشایند است. ادکلن‌ برای یادآوری‌های خوب چنان قدرتی دارد که هیچ واژه و کلامی به پای آن نمی‌رسد.

رایحه‌هایی هستند که با نت‌های چرم و دارچین بیانگر خصلت و خوی اغواگری هستند، برخی دیگر نیز با داشتن نت‌های گلی و شیرین بیانگر لطافت نسیم جان بخش تابستان هستند. عطر و ادکلن‌های دیگری نیز هستند که به خاطر وجود نت‌های چوبی و مشک، هیبت و جذابیت مردانه را تداعی می‌کنند.

بهترین عطر مردانه از نظر خانم‌ها

عطر ورساچه(Versace)

عطر مردانه اروس همانند دیگر ادکلن‌های برند ایتالیایی عطر ورساچه است که روایح مردانه و زنانه‌ی آن شدید است. این عطر ورساچه نیز مردانگی خاص خودش را دارد! عطر ورساچه عطری عالی برای تمام موقعیت‌های کاری یا ملاقات است و رایحه آن را خانم ها می پسندند.

عطر هرمس(Hermes)

این عطر مردانه 100 میلی لیتری در خانواده ادوتویلت‌ها قرار دارد. عطر هرمس دارای رایحه ای ملایم و تلخ بوده که مناسب ماه‌های سرد سال‌ می‌باشد. عطر هرمس، یکی از محبوب ترین ادکلن‌‌های مردانه جهان است و فریبندگی، جذابیت و تک بودن این رایحه نسبتا تلخ و خنک ، آنرا برای همیشه محبوب و خاطره انگیز ساخته است. عطر هرمس با رایحه لوکس، کامل و هوشمند مردانه آمیزه ای از گریپ فروت، ترنج، پرتقال و ترکیباتی از ، فلفل صورتی، برگ گل شمعدانی، نعناع هندی و سدر است.

عطر هرمس(Hermes)

این عطر مردانه 100 میلی لیتری در خانواده ادوتویلت‌ها قرار دارد. عطر هرمس دارای رایحه ای ملایم و تلخ بوده که مناسب ماه‌های سرد سال می‌باشد. عطر هرمس، یکی از محبوب ترین عطر‌های مردانه جهان است و فریبندگی، جذابیت و تک بودن این رایحه نسبتا تلخ و خنک ، آنرا برای همیشه محبوب و خاطره انگیز ساخته است.

عطر آکوا فارنهایت(Aqua Fahrenheit)

این عطر مردانه نیز در گروه ادوتویلتها جای دارد و بوی خنک و تلخی دارد. این عطر مردانه دارای رایحه جنگلی و چوب های معطر می باشد و مناسب ماه های گرم سال است. این عطر مردانه ترکیبی بسیار عالی و جالب دارد که فکر و حس شما را به سمت ترکیبی بسیار عجیب و آمیزه ای سحرآمیز از آب و آتش‌ می‌برد.

بهترین عطر مردانه از نظر زنان و مردان متفاوت است
بهترین عطر مردانه

عطر آمو( uomo)

عطر آمو با حجم 100 میلی لیتر و بوی ملایم و تلخ در دسته ادوتویلت‌ها قرار دارد. این عطر برای هر چهار فصل سال مناسب‌ می‌باشد. رایحه این ادکلن‌ ترکیبی پیچیده از لیمو، ترنج، بنفشه، گل شمعدانی، مریم، مشک، نعناع هندی و چرم است. آمو مظهر مردانگی خالص و بی قید و شرط است. این ادکلن‌ مناسب مردانی است که اقتدار، صلابت، تسلط و دوست داشته شدن با صفات مردانه آرزوی آنها است.

عطر مونت بلانک(Mont Blanc)

عطر بعدی عطر مونت بلانک است . این ادکلن‌ نیز در دسته ادوتویلت‌ها قرار  دارد و رایحه ای خنک و شیرین دارد. به این خاطر برای ماه‌های گرم سال مناسب‌ می‌باشد.

این ادکلن‌ فوق العاده است و بوی میوه ای ماندگار و پخش بوی خوبی دارد. در ترکیبات آن رز، شمعدانی، خزه، سیب قرمز، میوه خشک، اسطوخودوس، ترنج و … به کار رفته است. نت ابتدایی آن با حالتی تقریبا با طراوت و کم شیرین شروع‌ می‌شود و تلخی و سنگینی رایحه در میانه و انتهای آن بروز‌ می‌کند.

عطر مای لند(My Land )

عطر مای لند نیز یکی دیگر از عطرهای پرطرفدار مردانه در بین زنان‌ می‌باشد. این ادوتویلت با رایحه ملایم و تلخ نیز ادکلنی مناسب برای چهارفصل سال است

My Land عطری است مردانه با بویی متمایل به تلخ که شکوه مردانگی را به رخ مخاطبین خود‌ می‌کشد.

این محصول ترکیبی است از روایح گیاهی و چوبی است. نت اولیه مشتمل است بر رایحه ترنج و نارنگی و نت میانی ترکیبی است از رایحه دل انگیز بنفشه و اسطوقدوس. در نت پایانی حضور رایحه چرم و چوب خس خس و کشمیر هر شامه مشکل پسندی را نوازش‌ می‌دهد . این محصول برای استفاده در تمام سال به مردان میانسال به بالا توصیه‌ می‌شود.

 

2.7/5 (3 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.